Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek, ha egy szülésznő...

Szerintetek, ha egy szülésznő nem vállal el, akkor illetlenség tőle elkérni egy másiknak a telefonszámát, akit ő ajánl?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok telefonszámokat szerezni! Egyet nagy nehezen sikerült, de ha az nem sikerül, akkor nem tudom, hogyan tovább!
2016. máj. 19. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne illetlenség? Nyugodtan kérj tőle segítséget/ajánlást. Az orvosodat is megkérdezheted.
2016. máj. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szülésznőm a vajúdás kellős közepén közölte, hogy neki ki kell aludnia magát és hazamegy. Mondtam, hogy hallottam XY-ról, legyen kedves felhívni és, ha épp ráér, behívni.

Megtette, nagyon jól is jártunk vele.


Az eredeti szülésznő pedig nagyon meglepődött másnap, hogy nem kapott pénzt.

2016. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ orvosodtól kérj telszámot! Vagy ha van a kórházban szülésfelkészítő tanfolyam, ott is kérhetsz, illetve más kismamáktól is akik ott vannak a terhesrendelésen.
2016. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetlenség, én megkérdezném akkor, hogy tud-e vkit ajánlani.
2016. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most vagyok félidős, remélhetőleg nem vagyok elkésve, mert azt mondják, csak pár embert vállalhat egy szülésznő!
2016. máj. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!