Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülés után, ha csíkos...

Ti szülés után, ha csíkos lett a hasatok, nyáron vettetek fel bikinit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen! A nap úgyis jót tesz neki.
2016. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs azon mit szégyellni. Ha téged nem zavar, vegyél fel, amit szeretnél, nem tehetsz róla, ennyi
2016. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ja,hogy ha szültem akkor már ne is járhak soha többé fürdőbe?!
2016. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem lett csíkos a hasam,de látván némely anyuka striás hasát,biztos nem vennék fel ha olyan lenne.Vennék fel trikinit az takarja,de nagyon szép,és csinos egyrészesek is vannak már.
2016. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
ėn egyreszes furdoruhat vettem, mert nem segitett semmilyen krem es szornyen csikos lettem sajnos
2016. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem csíkok miatt, hanem az alkatom miatt nem hordok bikinit, de nagyon szép egyrészes fürdőruhát is lehet kapni. Szerintem kellene, hogy legyen az embereknek önkritikája. Nyilván néhány vékony, kifehéredett csík senkit nem érdekel, de van olyan csíkos has, amit nem tennék közszemlére. Ezt neked kell eldönteni.
2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Még szülés előtt állok, és nincsenek striáim. De bőven lehet, még csak 30 hkm vagyok.

Ha lesznek, akkor is fel fogom venni a bikinit. :) Anya vagyok, és ha ez striával is jár, akkor hát striás leszek. Semmi szégyellni való nincs rajta.

Kevés nőnek van tökéletes alakja, bőre, stb... Főleg 18-20 éves kora után. Mégis viselnek bikinit. :)

2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon gázul néz ki akkor egyrészes, ha elfogadható és az alakod is jó, akkor kétrészes. Mellesleg szülés nélkül sem értem ha valaki 100 kilósan virít a kétrészesben, mondjuk engem nem zavar, de én fel nem venném, ha nem lenne szép alakom.
2016. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

nekem a hasam nem lett az első után (remélem most se lesz), de a csípőm és a popsim igen. én kis úszónacit (az a virágos amit a fiúk is hordanak csak mini fajta) szoktam felvenni a bikinimre.

én sokkal jobban érzem magam, egy szál bugyiban nem tetszem magamnak, nem mások előtt szeretném takargatni a striáimat, hanem én nem szeretem mutogatni :)

de amúgy a férjem meg mindig piszkál, hogy vegyem le, csíkokkal is szép vagyok, tök aranyos :)

2016. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas pocakom volt kismamaként, így elkerülhetetlen volt, hogy legyenek terhességi csíkjaim. De szerencsére nem olyan feltűnőek, picik, vékonyak és halványak, viszont azért észre lehet venni, ettől függetlenül mondjuk strandra nem járok, de ha mennék, akkor bikiniben mennék. Itthon is nagy melegen bikiniben vagyok itthon és ha éppen valaki ismerős beugrik, vagy rokon, hát istenem. Ez sajnos ezzel jár. Engem nem zavar.
2016. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!