Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Kb fel 10tol szivarog/folyik a magzatvizem de semmi falyasom nincsen. Ez most mi akar lenni? Volt mar valaki igy?

Hivtuk a dokit de nem fogad.es a korhazba az is csak akkor kell menjunk ha max 10 percesek lettek a fajasok..kb meg mennyi ido mig elkezdodnek a fajasok?

Keress kérdéseket hasonló témában: szivárgás

2016. máj. 30. 13:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

nem fogad? mi van?

ha szivárog a magzatvíz akkor max 1 órán belül be kell menni, mert nagyon megnő a fertőzésveszély, ugyanis a víz védte a baciktól a babát ami ugye már nincs...

döbbenetes, hogy te már órák óta otthon csücsülsz, na meg, hogy nem mondták, hogy menj be!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont 2016. máj. 30. 13:27 Privát üzenet

Nem fogad a doki? Ezt hogy kell érteni?

Nekem ahogy elkezdett folyni a víz, párhuzamosan jöttek is a fáJások. Fertőzésveszély kockázata miatt én nem várnék túl sokat...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont 2016. máj. 30. 13:31 Privát üzenet
Hívtuk a dokit de nem fogad. Nagyon jó orvost sikerült választanotok!!!!!!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont 2016. máj. 30. 13:34 Privát üzenet
Eszter76 nevű felhasználó válasza:

Azonnal menjetek a kórházba! Ilyet én még nem hallottam, mi az, hogy nem fogad a doki? A kórházból nem fognak hazaküldeni, mert magzatvízfolyással azonnal be kell(ene) menni! Ott majd megvizsgálnak stb. Ha nem indul be a szülés még akkor is ott kell lenni, hogy meg tudják figyelni a babát odabent!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont 2016. máj. 30. 13:34 Privát üzenet

Én azonnal mennék a kórházba.

Magzatvíz nélkül nem lehet a baba.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont 2016. máj. 30. 13:35 Privát üzenet

Ha nincs semmi ami a hüvelyedbe kerülne, akkor elvileg annyira nem kell a fertőzéstől tartani. Én is úgy tudom szivárgással érdemes pár órán belül bemenni. A magyar protokol szerint, 24 órán belül meg kell születnie.

Hívd fel a kórházat, és szerintem lassan menjetek be. Ha nem lesz fájás csinálnak oxival, ami nem jó, de ebben az esetben szükséges lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont 2016. máj. 30. 13:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Idokozonket folyik a magzatvizem..kisebb nagyobb adagokba...:(

# 7/17Időpont 2016. máj. 30. 13:40 Privát üzenet

És mire vársz?

Ha egyáltalán nem lesz fájás, akkor még napokig otthon maradsz?

Nyugodtan menjetek be a kórházba, nem fognak elküldeni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont 2016. máj. 30. 13:40 Privát üzenet
akkor szedd a motyódat és nyomás a kórházba! majd szülsz ügyeletesnél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont 2016. máj. 30. 13:43 Privát üzenet
aztán még folyton azt mondják a nyelvészek, hogy kikopik az "ly" a magyar nyelvből!

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont 2016. máj. 30. 13:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem akar enni eddig jól evő 1,5 éves kisfiam? Látszólag semmi baja, nincs láza, nem folyik az orra, jókedvű, aktív kisfiú.
2eves kisfiam kohog, nathas es kozben meg a gofa is jon, folyik az orra a szaja. Enni nem akar, azt a nagyon keveset is ha megeszik azt a kohoges kihanyassa. Mit csinaljak vele?
Igaz, hogy akinek elfolyik a magzatvize és utána akár fél-egy napot vajúdik annak sokkal fájdalmasabb a szülés, mint akinek közvetlenül szülés előtt folyik el?
Miért nem akar az egyik mellemből szopizni a babám? Még ha tele is van csak pár kortyot szív, utána kiköpi, pedig a tej ilyenkor szinte folyik kifelé. A másikat még akkor is...
úgy néz ki a 9 hónapos fiam megfázott, még csak a nozija folyik, de már délután óta nem akar enni, eddig nagy étvágya volt, ez betudható a megfázásnak? normális hogy nem eszik? öklendezik a kajától
39 hetes terhes vagyok, elment a nyákdugóm szerda éjfélkor, de én még nem érzek semmit és már tűkön ülök mikor indul meg a szülés... lehet még 2 hetem is akár hátra? Ha nem...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!