Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb fel 10tol szivarog/folyik...

Kb fel 10tol szivarog/folyik a magzatvizem de semmi falyasom nincsen. Ez most mi akar lenni? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
Hivtuk a dokit de nem fogad.es a korhazba az is csak akkor kell menjunk ha max 10 percesek lettek a fajasok..kb meg mennyi ido mig elkezdodnek a fajasok?

2016. máj. 30. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem fogad? mi van?

ha szivárog a magzatvíz akkor max 1 órán belül be kell menni, mert nagyon megnő a fertőzésveszély, ugyanis a víz védte a baciktól a babát ami ugye már nincs...

döbbenetes, hogy te már órák óta otthon csücsülsz, na meg, hogy nem mondták, hogy menj be!

2016. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogad a doki? Ezt hogy kell érteni?

Nekem ahogy elkezdett folyni a víz, párhuzamosan jöttek is a fáJások. Fertőzésveszély kockázata miatt én nem várnék túl sokat...

2016. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hívtuk a dokit de nem fogad. Nagyon jó orvost sikerült választanotok!!!!!!
2016. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Eszter76 ***** válasza:
100%
Azonnal menjetek a kórházba! Ilyet én még nem hallottam, mi az, hogy nem fogad a doki? A kórházból nem fognak hazaküldeni, mert magzatvízfolyással azonnal be kell(ene) menni! Ott majd megvizsgálnak stb. Ha nem indul be a szülés még akkor is ott kell lenni, hogy meg tudják figyelni a babát odabent!
2016. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én azonnal mennék a kórházba.

Magzatvíz nélkül nem lehet a baba.

2016. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi ami a hüvelyedbe kerülne, akkor elvileg annyira nem kell a fertőzéstől tartani. Én is úgy tudom szivárgással érdemes pár órán belül bemenni. A magyar protokol szerint, 24 órán belül meg kell születnie.

Hívd fel a kórházat, és szerintem lassan menjetek be. Ha nem lesz fájás csinálnak oxival, ami nem jó, de ebben az esetben szükséges lehet.

2016. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Idokozonket folyik a magzatvizem..kisebb nagyobb adagokba...:(
2016. máj. 30. 13:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És mire vársz?

Ha egyáltalán nem lesz fájás, akkor még napokig otthon maradsz?

Nyugodtan menjetek be a kórházba, nem fognak elküldeni.

2016. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor szedd a motyódat és nyomás a kórházba! majd szülsz ügyeletesnél.
2016. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
aztán még folyton azt mondják a nyelvészek, hogy kikopik az "ly" a magyar nyelvből!
2016. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!