Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest Bajcsy kórházban...

Budapest Bajcsy kórházban lehet, érdemes szülésznőt választani?

Figyelt kérdés
Választott doki már van, majd tőle is megkérdezem.

2016. jún. 2. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában az orvosok együtt dolgoznak egy vagy két szülésznővel, akit szoktak is ajánlani. NST-t ők intézik, őt kell hívni, ha beindul a szülés és ő hívja az orvost. Legalábbis akit ismerek annál így működik.
2016. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bajcsyban szültem tavaly. Fogadott orvosom volt és fogadott szülésznőm. Nem bántam meg. A nevüket priviben elküldöm, ha érdekel.

Ettől függetlenül az ügyeletes szülésznő is ellátott, más orvosok is megnézték, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt a takarítótól kezdve, a csecsemős nővéreken át, az edás orvosig. Amennyire láttam, másokkal is.

Egyetlen hibája a kórháznak, hogy korlátlan a látogatási idő és bármilyen mennyiségű látogató bent lehet egyszerre a kórteremben. Az üvegfalas megoldás sokkal jobb lenne.

2016. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!