Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. gyerek,34+4 napos terhesség...

3. gyerek,34+4 napos terhesség, egyre többen mondják néhány napja, hogy lejjebb ment a hasam. Szerintetek mennyi lehet még hátra szülésig? Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, nekem is mondogatják hogy lejjebb van a hasam, de szerintem méh tuti van legalább 1 hónapom! Se jóslóim nincsenek, a nyákdugó sem ment el. Az első kettő terhességemnél mindkettő volt. A jóslók kb 4 héttel a szülés előtt kezdődtek, a nyákdugó meg 29 hetesen ment el. Szerintem ebből még sokat nem lehet kitalálni max annyit hogy a baba is készen áll de hogy hány hétig áll készenlétben azt nem tudhatjuk. Fiú vagy lány lesz? Nekünk van egy 7 éves lányunk és egy 4 éves fiunk és a pocakban ismét egy kislány lapul 😊
2016. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekünk egy 6 éves és egy 4,5 éves lányunk van, most fiút várunk. :)

Se jóslóim nincsenek, se nyákdugó nem ment el még nekem se.

Kitartást, könnyű szülést és aztán jó babázást! :)

2016. jún. 9. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet alapozni a szülés várható idejét hogy pár laikus ránézésre mit mond a hasadról. Még ha esetleg lejjebb is van a hasad - ami harmadik terhességnél már tök normális hiszen kétszer már kitágultak az izmok, szövetek - akkor is simán kihúzhatod akár a végéig is.
2016. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hét.
2016. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy és mikor szültetek?
2023. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!