Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár anyukák akinek kötényh...

Császár anyukák akinek kötényhasa maradt annak romlott a helyzet a második császár után?

Figyelt kérdés

Nekem szörnyű lett a hasam ped

ig elötte elég szép volt most ismét babát várok császáros lesz és hát előre félek milyen lehet még ez után!:-(



2016. jún. 10. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy,hogy természetes szülés e vagy császár,a kötény has a többedik terhességgel,terhességekkel csak rosszabb lesz.plasztika oldja meg egyedül.
2016. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen rosszabb lett a második császár után.

Sokkal rosszabbul is varrtak (másik orvos), és szerintem sok összenövésem is lehet, mert hónapokig érzékeny volt a belső varrat.

Haskötőt is viseltem a 2. császár után, sokkal hamarabb talpra álltam, mint az első után és ennek ellenére sokkal csúnyább/nagyobb a kötényhasam.

2016. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, csúnya. meg a vágások is. most hogy majd lesz a harmadik azt mondta az orvos hogy kivágja az első két vágást
2016. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló teljesen igazad van erre nem is gondoltam,h nem csak a császarosoknak van ilyesfajta problémajuk de ugy gondolom a császárosok kicsit rosszabb helyzetben vannak elnézést ha nincs igazam,mivel átvágják az ember hasát és én ezt teljesen hatránynak gondolom a regenerálodás szempontjábol! Honapok óta tartó torna sem segitett!:-(
2016. jún. 10. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez genetika.Van akinek ugyanolyan lapos lesz mint lány korában,pedig hízott 20 kilót terhesen,más meg hízott 8 kilót,és mégis kötényhasa lett :/
2016. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz Én nem császáros voltam..., de nagyon sokat híztam... Hasam is maradt, lógott is... Striás is... Mozgás + a kajára oda kell figyelni és elég szépen vissza megy... A csíkok látszanak nekem eléggé de nem lóg. Persze a második harmadik után nem biztos...ahogy mások írják. Ja és tudom, hogy másabb de hidd el a gát metszés vagy repedés se kellemes... Hetekig menni alig tudtam... :o Ebben is vannak szerencsések hát én nem voltam az... Vákummal segítettek... Lett közel 10cm s vágás... Na de ez csak mellékes...
2016. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!