Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, mégis...

Mára vagyok kiírva, mégis semmi jele a szulesnek?! Mit csinaljunk? Mar szinte mindent kiprobaltam, a parom is bevetette magat!

Figyelt kérdés
Uh-an mindent rendben talalt a doki. Penteken legkesobb beinditjak, amihez nem fo a fogam. :/
2016. jún. 15. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 héttel a kiírt időpont után születtem. :)

Nincs semmi bajom, jól éreztem magam bent ;)

2016. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne gorcsolj. a tulhordas nagyon gyakori, statisztikailag gyakoribb mint a kiirt elotti szules. majd beindul amikor be kell...ha inditott szules az sem katasztrofa, nekem is az volt, 2 ora alatt mar a kitolasi szakasznal voltam sokkal gyorsabb ugy a vajjudas, hog fajdalmasabb egy dolog, en inkabb szenvedek nagyon 2 orat, mint picit de 16 orat..
2016. jún. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Bent nem marad!

A 2. nekem is indított volt, túléltük

2016. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindharmat inditottak! Az elso 6,5 ora a masodik 2 ora a harmadik 3,5 ora alatt szuletett konnyen oxitoxinnal, epidurallal. Vegigmevetgeltuk a szulest a ferjemmel. Es en is orultem, hogy nem orakig tartott a szules. Persze nalam azert tortent inditas, mert mindharom esetben nyitva volt mar a mehszajam 3 ujjnyira, de a baba magatol csak nem akart elindulni kifele. Szoval nalam burkot repesztettek, es onnantol a fent leirt idok alatt lettek meg a babak.
2016. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is indították mind a kettőt.

A másodikat 40+1-en, szegénynek semmi magzatvíz nem volt már, de előtte napokon még minden rendben volt és várattak.

Indítástól 50p alatt meg is született, ha nem lett volna ideje, akkor biztos elhúzódik. Bízz az orvosodban.

2016. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!