Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+1 hetes vagyok, se egy...

39+1 hetes vagyok, se egy jósló, se egy keményedés, a pocakom fenn. Van remény hogy beindul a héten? Minden porcikám sajog

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Siman lehet meg 3 heted is hatra ...


De soha nem.lehet tudni mikor indul be es a praktikak sem mindig hozznak sikert

2016. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Bármikor beindulhat. Hanyadik baba?

Nekem az elsőnél voltak jóslók, nyílt a méhszáj, hetekig 1 ujjnyi volt, és semmi, indították 41+6 hetesen.

Másodiknál nem volt jósló, zárt volt a méhszáj, és a kiírt napon megindult.

Vagyis nem jelent semmit, előjelek nélkül is beindulhat.

2016. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
első baba, a méhszájamat 36 hetesen nézték akkor 2000 volt, igaz azóta változhatott.
2016. júl. 6. 07:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem már a magzatvíz is folyt, mikor a doki megvizsgált, és közölte, hogy ebből csak sokára lesz baba, még be se ékelődött a feje. Ehhez képest 2 óra múlva ott ordított a kezében. :)

Nekem se volt se jósló, se semmi, egyszer csak elfolyt a víz.


Ne keseredj el, a hidegfront sok kisbabát előcsalogat. :)

2016. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Meg a melegfront :-) meg a nagy eso meg a nagy szarazsag is :-)
2016. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
annyira várom már, és még ez az iszonyú minden porcikám fáj érzés is :D a térdemet nem tudom rendesen behajlítani dagadok, csak a baloldalamon tudok aludni de már esküszöm felfekvéses lesz :D a jobb oldalamon rögtön visszajön a gyomortartalmam :( 2 héttel ezelőttig semmi bajom nem volt azóta... :D
2016. júl. 6. 07:58
 7/17 anonim ***** válasza:

Kitartás! Én is nehezen viselem a várakozást (2-es vagyok). A harmadik babával tartok 38+3 hétnél, de nekem is fáj mindenem, jó lenne túl lenni a szülésen. Nekem is 36 hetesen nézték a méhszájat, ugyanúgy 2000 volt. :)

Nekem keményedések vannak, és szerintem leszállt a hasam, mégis aggódok, hogy vajon megindul-e magától, vagy úgy járok, mint első szülésnél.

Könnyű, szép szülést kívánok, és majd írj, mikor, hogy indult!

2016. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :) írok majd mindenképp, remélem magától fog indulni, mert nem szeretnék indított szülést. nálunk 42.-hétig várnak, a dokim is természetes szülés párti szerencsére, csak az a baj hogy jövőhéttől nem lesz itt, így átad majd egy másik dokinak, aki közel sem biztos, hogy olyan együttműködő lesz mint a saját orvosom
2016. júl. 6. 08:18
 9/17 A kérdező kommentje:
Könnyű szülést kívánok neked is :) írj majd te is :)
2016. júl. 6. 08:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok, hogy a héten meginduljon, de biztos a másik orvossal is minden rendben lenne. Írok majd én is! :)
2016. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!