Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésetek mennyivel...

Második szülésetek mennyivel volt gyorsabb mint az első? Volt burokrepesztés? Utána felgyorsult a vajúdás?

Figyelt kérdés
az első fájástól számítva érdekelne! köszönöm :)

2016. júl. 21. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat oxitocinnal indították 6:30kor, 8kor burokrepesztés, kb 1 óra múlva jött az első fájás, 10:27kor született meg.

Összességében 1 órával volt rövidebb az elsőnél

2016. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Az elso fajasra nem emlekszem ejjel volt, de nagyon almos voltam es csak forgolodtam de nem volt erom felekelni. reggel 6ig birtam igy aztan zuhany, amitol sokkal jobb lett igy eleg sokaig maradttam ott.

8/20ra ertunk be a korhazba,felvettek az adatokat. borotvalni nem kellett, mert kozmetikusnal voltam par nappal elotte, beontest nem kertem szolva ilyesmivel nem ment el az ido. Jott a doki, megvizsgalt minden oke hamarosan baba lesz.

10ora 10perckor szuletett a lanyom, mellesleg 10ho 10en.

De az elso sem volt sokkal hosszabb sokkal rosszabb...

2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam hirtelen jött minden!

Fájdogált a hasam de nem foglalkoztam vele!

De megkellett állnom az biztos utána folytattam tovább!

Este mondtam hogy nem megyek sehova addig még a lányom el nem alszik!

Utána egyből kiömlött belölem a viz de szó szerint!

Hivtuk a mentőt ott már 3 perces fájásoj amik ugyan úgy fájtak mint az elsőnél!

Mire beértünk egy perces jött a doki és a vizsgálóból egyből szülni mentünk!

Tiz perc volt a fiam!

Ennyi javult!

De utána a gyerekágyon jobban fájt és több napig a méhösszehúzódás!

Mondanom sem kell semmire nem volt idő se beöntésre se oxitocinra az edárol meg nem is beszélve!

Csak úgy natúr mint anyáink!

2016. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Az elsô 18 óra volt kompletten (1.5 óra kitolás)

Másodikkal keményedéssel mentem be (0 fájdalom) éjfélkor kerültem a vajúdóba. Kiderült bô 2 ujjnyira már kitágultam.Szép lassan kezdtem csak tényleges fájásokat érezni, csak pocakkeményedés volt.3:30 tòl már befejeztem a beszélgetést, innen már fájt annyira, h beszélgetni nem akartam. 4:50 kor elfogadtam a burokrepesztést 4 ujjnyinál, 5:20 ra lett meg. Nekem ennél a szülésnél 2 óra volt fájdalmas, ennyi idô volt ahol ténylegesen éreztem fájdalmat, de még ez sem volt olyan mint az elsônél! Ott csempekaparós volt:-(

2016. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első 2 óra volt burokrepesztéstől nézve, a második 50 perc, 15p kitolással. Nekem nem voltak fájások előtte, keményedés, jósló stb. pici görcsök és ennyi, de a nagy súlyuk miatt megnyitották a méhszájat rejtett vajúdásom volt csak és repesztés+oxi után kb. kilökték magukat -.-
2016. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első nekem is 2 óra volt, burokrepesztéssel indult, mert 2 ujjnyira ki voltam tágulva és keményedtem.

A második burokrepesztéstől fél óra.

Kíváncsi leszek a következőre.

2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!