Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt-e már valaki hasonló...

Volt-e már valaki hasonló helyzetben? Császármetszés előkészülete közben, érzéstelenítő beadása után távoztak a szelek. Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nem kaptál beöntést szerintem előfordul ilyen.


nekem két császárom volt, ilyen nem történt velem

2016. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam, de nyilvánvalóan normális, mivel már nem tudod a záróizmot sem szabályozni, ezért kontrollálatlanul tud távozni a gáz.

Nem hinném, hogy bárki is fennakadt volna ezen. (Már ha Veled történt)

2016. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,velem történt előző császármetszés során,és most itt állok a következő előtt,ami valószínű újra császár lesz....ez olyan kínos.
2016. júl. 27. 14:29
 4/15 Eszter76 ***** válasza:
100%

Ne egyél már előző nap sem semmi puffasztót, és kérj beöntést akkor is, ha nem előírás. Nem lesz semmi gond. Mellesleg senki nem akad fönn ilyesmin, nyugi. Nekem 3 császárom volt.

A legutóbbinál a szomszéd ágyon feküdt egy csajszi, akinek antibiotikumot adtak előtte, mert kellett, hiába mondta, hogy hasmenése lesz tőle. Na, neki nem csak a szelek távoztak a műtőasztalon, szegénynek. A műtét után azonnal rendeltek neki másféle antibiotikumot. Nevetett az eseten, azt mondta, legalább sikerült elérnie, hogy rendes gyógyszert kapjon.

2016. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam beontest, a mutet utan pukiztam egy csomot a szobankban (azonnal oda vittek) Mi sokat nevettunk, a ferjem volt csak ott velem (meselte, hogy ejjel is csinaltam:D), delutan mar jott be a csalad meg par baratunk, ultem az agyon es probaltam hangosan beszelni, ha ereztem, hogy jon.:)
2016. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem érezted már akkor, a baba ugyanúgy nyom belül mindent. Szerintem láttak/hallottak ők már ennél cifrább dolgokat is.
2016. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam, de tuti normális.

Én utána este pukiztam sokat. A szobatársamnak még modtam is félálomban(mikor mondta, akkor jutott eszmbe), hogy pukizni kell. :) Utána meg, hogy ne haragudjatok, de ez rohadt büdös. :DDD

2016. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént, még félig bódultan is azt hittem elsüllyedek szégyenemben, a dokik meg szerintem kb. meg sem hallották, legalábbis valami konferenciáról vagy tanulmányról beszélgettek míg el nem kezdődött a műtét. Szóval szerintem ne rágódj ezen, minden jót nektek! :-)
2016. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Holnap lehet hogy bent kell maradnom ctg után. Bár nem mondta az orvos hogy meg is császároz,csak hogy vigyek mindent. Köszönöm még1x!!! :)
2016. júl. 27. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
A nővéremnek 3 császára volt. Ő úgy úszta meg a második-harmadiknál a beöntést, hogy a műtétek elött 3 nappal nem evett semmit, max húsleveslét ivott. Így nem volt széklete sem. Mivel kb 3 nap amíg kiürül a beled(bocs). Ha félsz a beöntéstől akkor próbáld ki. De a szelekre nem igazán van megoldás, mert a gázképződés az más. De amúgy amikor direkt figyelik, hogy pl ittál-e eleget és pisilsz-e akkor szerintem a pukizáson nem fognak fennakadni.
2016. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!