Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki mostanában...

Van itt valaki aki mostanában szült a debreceni Kenézy kórházban fogadott orvos nélkül? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tényleg nem erdemes fogadott orvos nélkül szülni? Apás szülés lehetséges tanfolyam elvegzése nélkül is? A baba bent lehet velem egész nap? Hány ágyas szobák vannak? Bocsánat a sok kérdésért de elsô szülésem lesz! 35 hkm

2016. júl. 27. 17:13
 1/3 fujtato banan válasza:
1.5éve szültem.nem volt orvosom,csak az ügyeletes.akinek volt az sem törődött a beteggel jobban mint akinek nem volt.az apa bent lehet,sőt bárki bent lehet akár a mama is.a babát 3 óránként viszik hozzád szoptatni.2-3-4 ágyas szobák.
2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szültem és nem úgy van már, ahogy az előző válaszoló írta. Az igaz, hogy kedvesek a dokik, és nem jár rosszabbul az, akinek nincs fogadott orvosa, és a szülésnél is bent lehet akit szeretnél, a tanfolyamról nem tudok nyilatkozni. De szerintem nem feltétlenül kell. Viszont a babát már nem hozzák 3 óránként, hanem egész nap veled van. Reggel 6-tól este 10-ig. Csak éjszakára viszik el őket. 3 és 1 ágyas szobák vannak, (a kettő egymás mellett van, lényegében négyen vagytok, de egy mégis külön szobában), külön mosdóval. Kicsi hűtő is van bennt a szobában. Nagyon szép és komfortos az osztály.
2016. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!