Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugy érzem korábban fog megszül...

Ugy érzem korábban fog megszületni a baba. Volt valaki, aki a 30. hét eleje fele szült, teljesen spontán?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma vagyok 30 hetes. Hùgyuti fertözèsem van, illetve nagyon megfàztam, kemènyedik a hasam is. A klinikàn kètszer voltam ahol nèztèk az èrtèkeim a monitorra fektetve (nem tudom mi a gèp neve) 90-es volt a legmagasabb èrtèkem de elvileg 40-50 felett màr vajùdàsi fàjdalmaid vannak...bàr nekem egyàltalàn nem fàjt de teljesen az az èrzèsem, hogy elöbb itt lesz a baba, mint kellene. Októberre vagyok kiirva, de ha saccolnom kellne azt mondanàm, hogy 3-4 hèttel a kiirt dàtum elött meglesz a baba. Bàr a mèhem zàrt, kitudja lehet csak az èn fejembe van mindez. Van valaki aki ugyanigy èrzett ès valoban elobb is szult?


2016. aug. 2. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden első babás így érez. Én is így éreztem, görcsöltem is rendesen a 20. héttől, de még mindig nem szültem meg.

37hkm

2016. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ketteskét vártam előbbre. Keményedtem is, pedig az elsőnél, aki időre született soha, elég korán nyitva volt kicsit a méhszájam is, szóval minden jel erre mutatott. Erre betöltött 42. héten indították, mert az istennek se akart beindulni a szülés...
2016. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

második babámat vártam, és az járt a fejemben hogy korában fog érkezni mint a tesója (41). 32 hétre minden kész volt. 35 hetesen voltam szerdán orvosnál, azt mondta zárt vagyok és hogy 2 hét múlva nst megbeszéljük a porgiscsászár időpontját.

szombaton elfolyt a vizem és meg lett a baba. 2 hetet voltunk a picen.

2016. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez az érzés, szerintem ezen mindenki aggódik. Én is így éreztem, és 39+6 hétre született a babám. A haskeményedés csak gyakoribb lesz, már most készül a szervezeted a szülésre.
2016. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem ezért fektettek infire és leàllítottàk a fájàsokat s kiderült hogy a hugyuti betegsèg okozta.

Két adag antibiotikum kúra utàn jobb lett .26 hetes voltam.

40. hétre szültem.

2016. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 narancs223 ***** válasza:
Nyugi nem lesz még semmi.. nekem is régóta keményedik a hasam.. első baba mindenki mondta hogy előbb jön.. sehol semmi és nst- 100as fájás méhösszehúzódás volt stb mostmár ott tartok hogy 3asra érett a lepény sokat fáj a hasam keményedik a hasam méhszájam nyílik és még mindig semmi.. ne izgulj még semmit se jelent meg jó helyen van a picurod élvezd a pihenést még :-) boldog babavárást :-)
2016. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 narancs223 ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy a 39.hétben vagyunk!
2016. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100nál szülünk messze van még a szülés Neked ne parázz
2016. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!