Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesen nektek milyen szűlés...

Terhesen nektek milyen szűlés beindítás vált be? 41 hetes vagyok és nem szeretnék császárt. Szex terén mi jöhet be?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok mik voltak?26 éves nő vagyok nagy pocival.
2016. aug. 7. 13:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%

Finom szex, fűszeres kínai kaja! Nálunk bejött. A feleségemnél másnap beindult a szülés.

A férjed jön nekem egy sörrel, hogy intéztem neki egy jó estét mára :)

38/F

2016. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A férje igen, de a gyerek apja nem.
2016. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szex terén mi használ?inkább e felé mozdulnék ....
2016. aug. 7. 13:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos en nem tudok semmi biztosat mondani, nekunk semmi sem jott be, hiaba probalkoztunk mindennel :( de szerintem csinaljatok azt, ami jol esik, lenyeg, hogy orgazmusod legyen, elmeletileg az kellene a meh osszehuzodasokat beinditsa.
2016. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kettőből kétszer bejött a bába koktél! Fiammal is es most a lányommal is 40+5nél ittam meg és mindkétszer aznap megindult a szules! Persze nem az alkoholos változatot ittam!!! 2 nagykanál ricinus olaj 3 dl kajszilében! Nekem bevált es mindkét gyerek teljesen egészséges 9/10 apgarral születtek! Egy próbát megér.
2016. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a sex vált be :D
2016. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt császár, beindították a kórházban!
2016. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bába koktélossal kezet fognék, habár a kérdező szex terén szeretne szülsbeindítást, de el kell mondjam, nálunk az sose jött be. Mármint a szülésmegindítás tekintetében. De a bábakoktéltól én is még aznap megszültem, és még másik két ismerősöm szintén, akiknek ajánlottam!
2016. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bába koktéllal azért óvatosan. Ha a baba belekakil a magzatvízbe komoly fertőzést kaphat.
2016. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ok rendben ,még most sem szűltem meg. Most kezdtem el a 42 hetet.
2016. aug. 11. 12:36
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!