Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Spina bifidával szült vki...

Spina bifidával szült vki természetesen?

Figyelt kérdés

Részlegesen nyitott a gerincem. Nem okozott panaszt terhesség alatt.

Valakinek tapasztalat?


2016. aug. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, amit írsz, mert ezzel a betegséggel simán kivégzik a babákat at anyaméhben, mondván úgyis életképtelen. Erre itt vagy te és kérdezed, hogy tudsz e normál úton szülni. :)))


Amúgy sok mindentől függ, majd az orvos eldönti.

2016. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nem ugyanaz, én 2 gerincsérvvel és durva kopásokkal, kimélyült lumbális lordosissal simán és EDA- nélkül szültem. Mivel pont a gerinc volt beteg, nem engedtem, hogy bármit odaszúrjanak. Gond mentes terhesség és szülés lett.
2016. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyukám tapasztalatát tudom leírni.

Mindhármunkat természetesen szült.

2016. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első: magzat koromban és újszülött koromban nem volt,pedig fokozottan figyelték,mert távoli rokonságban előfordult. 25 éves koromban derült ki:D egy baleset utáni röntgenen. Nem kérdeztem,de talán pont a baleset miatt nyílt szét.
2016. aug. 19. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tud baleset miatt szétnyílni, mert a csont vagy törik vagy úgy marad, ahogy volt.

Nekem a lumbális szakaszon van, kb egy ujjnyi. A terhesség utolsó heteiben emiatt fájt a hátam, ahogy húzta a súly, de a szülésnél nem okozott gondot. Volt komplikáció, de nem emiatt.

2016. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi ez bíztató! Nagyon izgulok,nem szeretnék császárt. Utolsó hétben vagyok és eddig nem fájt.


Én 2métert zuhantam és pont azon a szakaszon van a szétnyílás ahova estem..ha nem attol volt akkor fura.

2016. aug. 19. 21:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentem minden oke volt, termeszetes uton megszuletett. Nem orokolte szerencsere.
2017. febr. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!