Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbetegség miatt csak...

Pánikbetegség miatt csak császármetszéssel lehet szülni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 16. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ezt nem tudom, honnan veszed. Az nem szervi baj és a terhesség is ugyanolyan százalékban problémamentes, mint egyébként. Ez a szülésre is vonatkozik.
2007. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül (előttem szólónak írtam), hiszen az egy "idegi" állapot.

És mi van, ha szülés közben jön a "roham"??

Ezt az orvos tudja megmondani, az állapotodtól függően.

A barátnőmet is császározták, neki elég súlyos volt az állapotba...

2007. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,én sem tudom biztosan! Nekem az első gyermekem születése után jöttek a pánikbetegség első tünetei,ennek már 4 éve,és most ismételten babát várok,és ez a kérdés engem is foglalkoztat! Szerintem lehet természetesen is szülni! Mondjuk attól függ milyen státuszban van a betegséged! Milyen gyógyszerekt szedtél,mert ugyebár a terhesség alatt kizárt az erre javasol gyógyszerek szedése. Esetleg a pipolphen nyugtató,amit én is szedek,de csak ha nagyon muszály,és csak este!
2008. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!