Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg általános, amit a...

Tényleg általános, amit a barátnőm mondott? Nem ciki megkérni a férjemet, hogy szülés előtt még ő borotváljon le alul, ne a kórházban kelljen?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülészeten dolgozik és azt mondja, általános dolog, hogy a nők otthon megkérik a férjüket, hogy ő borotválja le őket szülés előtt, mert a kórházban kellemetlen és mivel szárazon csinálják, fáj is. Ez tényleg így van? Nem volt ciki szóba hozni? Mi volt a férjetek reakciója? Az én férjem nem tudom, hogy reagálna erre, de ha így van, akkor megkérném rá én is.
2016. szept. 4. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mindig lelkesen felajánlotta magától,de ment nekem is. A második gyereknélnél már aktuális lett volna az igazítás amikor bent tartottak a kórházba és a szülést is megindították még az nap. A szülésznő borotvált és nekem nem ment olyan ügyes soha, abszolút nem is fájt :)
2016. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a "ciki", ha bármi ciki egy házasságban.

Ettől függetlenül nem kértem meg a férjem, mert rossz a kézügyessége, magát is meg szokta vágni.

Nem volt fájdalmas a kórházi borotválás, plusz nagyon alapos volt és ki se pattogtam tőle, pedig szokásom.

2016. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megtette volna simán,ha megkérem.De megoldottam egyedül is,kitapogattam,tükörrel ellenőriztem. :D :P
2016. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%

én nem kérném meg. és sose értettem, ha valakinél az a házasság fokmérője hogy sz*runk-e a másik előtt és a többi.

Elintézem magamnak

2016. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Ahol en szültem, ott nem kellett borotvalni szerencsére, de a férjemet nem kertem volna meg.
2016. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Megcsinaltam magamnak..
2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Hmm...ciki-e megkérni a férjemet bármire??? Nem.

De pl.erre pont nem kérném meg. Mert ezt inkább én csinálnám meg,és csináltam is mindkét alkalommal!

2016. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan a kapcsolatunk, hogy nem lett volna ciki. Látta már nem egyszer, hogy hogy borotválom a lábam, látta már a nemiszervemet is, tehát semmi újdonság nem lett volna benne. Azért nem kértem meg, mert mindketten féltünk hogy esetleg megvág, és egyszer kibírtam hogy a kórházban borotválnak.


(Egyszer nyilatkozta egy ismert feleség, hogy nekik a férjével külön fürdőszobájuk van, hát nehogy lássa a férje hogy ő hogy borotválja a lábát...)

2016. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Én is úgy gondolom, hogy ez elég intim dolog és ezért magamtól nem is jutott eszembe. Nem azért, mert bármit szégyellnék előtte, hanem, mert számomra ez is olyan dolog, mint például az "egymás előtt elvégezzük a dolgunkat" dolog.
2016. szept. 4. 17:14
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem terhesség nélkül is borotválta a lábam már. Semmi ciki nincs ebben, sőt még szereti is csinálni. Intim helyen maximum nehezebb hozzáférni.
2016. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!