Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt nektek is hogy nem lett...

Volt nektek is hogy nem lett tul jo az nst eredmeny? Mit tettetek? Ma vagyunk 37 hetes 4 napos.

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal nst-n.A babam nem igazan mozgolodott szerintem aludt.Aztan ertekelte a doki.O azt mondta hogy bekellene mennem Miskolcra flowmetriara.A mult heten 120-140 kozott mozgott a gorbe.Most 120-130 volt csak.De amint eljottem a dokitol majd szetrugta mindenem.Nagyon aktiv az elmult napokban.Ha faradt vagyok vagy alszok akkor o is nyugton van,megsem mozdul szinte egesz ejszaka.De ha mozgok nagyon aktiv.Delutan rendel a fogadott orvosom beszeltem vele ,hogy bemegyek hozza hogy ram nezzen.En ugy erzem minden rendben.Ha gond lenne szerintem akkor nem mocorogna ennyit es nagyon erosen.Szerintetek?Ti mit tennetek?Vagy tettetek?
2016. szept. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennék flowmetriára. Nem nagy kunszt. Egy sima uh.


Nekem azért kellett, mert túl sokat mozgott. Hiperreaktív lett az nst eredménye. Az ugyanúgy nem jó.

2016. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen nst-n keveset mozgott.Elküldtek h sétáljak,egyek csokit és menjek vissza nstre.Így is tettem.Akkor sem volt jó az nst.Mozgásoknál vagy nagyon leesett vagy nagyon felment a szívhang.Átküldtek flowmetriára,azt mondták ha az rossz akkor szülésinditás.Flow rendben volt,így megegyeztünk annyiban h pár napig minden nap megyek nstre.Ezek után miden rendben volt.41héten született
2016. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el!

Terminustúllépés miatt voltam bent és egy másik kismama is. Neki nem lett jó az NST, küldték flow-ra. Az is rossz lett, ment szülőszobára. Ez elég veszélyes állapot, ha nem derül ki. Persze jó eséllyel minden rendben van és jó lesz a flowmetria, de ezt tudni kell.

2016. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiből nem tart elmenni flow-ra, ha azt mondták. Melyik kórházban fogsz szülni és kinél?

Egy sima uh, ahogy már irták előttem is, de mégis sok minden kiderül belőle.


Az én babám is nagyon lusta volt nst-ken, sokszor átküldtek flowmetriára emiatt, pedig ettem-ittam, lépcsőztem, de még igy is tudott aludni. :)

2016. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jelentem minden rendben.A dokim soron kivul megvizsgalt ugyan ott ahol reggel a masik csinalta az nst-t.Megnezte a flowmetriat es minden rendben mind a 3 erben kivallo az aramlas sott alig talalta a koldokzsinort mert a kisfiam a laba koze szoritotta:-)A bosszanto csak az ,hogy ezt reggel a masik orvos is megtudta volna ugyanott ugyanigy csinalni!Na mindegy!Lenyeg ,hogy minden oke de azert megyek holnap Miskolcra es ott is megneznek mindent:-)

A megyeiben Miskolcon szulok majd Dr Czyaki Tamasnal.Okt.1-re vagyok kiirva.

2016. szept. 13. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a Megyeiben szülsz, most már tök jól fel van újitva a szülészet. (anno két éve még amiatt szültem a Semmelweisben, mert elég borzasztó állapotok voltak a Megyei kórházban).

Akkor ezek szerint valahol Miskolc mellett laksz. :)

Akartam is kérdezni, hogy reggel, ha gubanc volt, miért nem küldtek át rögtön megcsináltatni a flow-t. Néha azért látszik, ha valakinek van fogadott orvosa, aki foglalkozik is vele...

Mindjárt a célnál vagy, könnyű szülést kivánok! :)

2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!