Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Semmelweisben...

Miskolcon a Semmelweisben lehet szülésnőt fogadni orvos helyet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi mindkettőt fogadtunk. Szerintem elég furcsán veszi ki magát az ügyeletes előtt, hogy bejön a fogadott szülésznőd, de ha ők elrendezik egymás közt akkor szerintem nincs akadálya.


Amúgy tuti többet érsz vele mint az orvossal.


Ha esetleg nincs még választott, mi Czingula Mónikával nagyon meg voltunk elégedve. Nem tudom ott van-e még, mert három éve szültem.

2010. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Kerepesi Judittal szültem egy hónapja. Szuper!
2010. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hete szültem. A szülésznőnk Mézes Erzsébet volt.

Nem találok rá szavakat. Akkor és ott Ő volt a mi védőangyalunk. Rengeteget segített nekem testileg, lelkileg........lényegesen könnyebbé tette a szülésemet kedvességével, mosolygósságával.

Jaaaaaaa és nem fogadtuk, épp Őt kaptuk :-)

2010. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fogadni csak szülésznőt, ők majd elrendezik bent maguk között. De ha ügyeletesnél szülsz, akkor is csak kedves szülésznőd lehet :)
2010. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna szülésznőt fogadni, pláne, hogy az egyik ismerősöm ott dolgozik. Viszont ő mondta, hogy most már csak akkor lehet ott szülésznőt fogadni, ha fogadtál orvost is. Csak szülésznőd nem lehet sajnos. :(

Nekem mivel orvost nem fogadtam, majd az ügyeletes orvos és szülésznő "vezényli le" a szülésemet.

2010. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!