Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem, a hüvelyem és...

2 hete szültem, a hüvelyem és a hüvelynyílásom még mindig ég, szúr, fáj. Nagyon rossz. Volt így más is, ha igen mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Ráadásul "felfázásos"tüneteim is vannak,állandó vizelési inger,a vizelet csípi is. A kórházban már előjött,kaptam egy kapszulát rá. Ma bevettem még egyet.Borzasztó érzés,sokat sírok miatta. Fújom aloe verával,kenem feketenadálytő krémmel,esténként Hyperolos oldattal locsolom. Mindent megteszek,mégse jobb. :( 3.szülésem volt,az első kettőnél nem volt ilyen. Igaz 12 év után szültem,4 kgos babát.
2016. szept. 23. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Úgy fél év után? :)
2016. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó,ez komoly? :o Hiába kezelted vagy nem használtál rá semmit?
2016. szept. 23. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na remek kilàtàsok. Most vàrom a 3. babàt. Első utàn semmi,màsodikkal kb egy hónapig éreztem hogy kb kilóg vagy ki akar esni ott alul minden(nem volt méhsüllyedésem sem, pedig azt hittem mert annak vannak hasonló tünetei). Meg ugyanìgy belenyilallt fàjt a hüveylbemenetnél. Aztàn kb 2 hónappal szülés utàn elmúlt fokozatosan minden tünet.

De a felfàzós tünet nem jó,lehet elkaptàl vmit, menj el dokihoz.

2016. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kenegesd,bármennyire is ajánlják,inkább pihentesd,kencék nélkül.Nem biztos,hogy jót tesz neki.

Mindenkinek érzékenyebb a szülést követően,ez tény,nálad is elég friss még ez a két hét.Én mindenképpen megemlíteném a dokinak,esetleg elmennék,hogy nézzen rá.Volt gátmetszésed?

2016. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tegnap csak elmentem a kórházba,a hüvelyemre azt mondta a nőgyógyász,hogy normális,hogy "ki van fordulva" 2 héttel a szülés után..Én is azt hittem a méhem esik ki,olyan brutális volt,mintha egy teli extra tampon lett volna bent. :/ Urológusi vizsgálatot javasolt.A sürgősségin nem volt urológus,de egy belgyógyász írt fel Zinnatot a felfázásra,a gyerekorvos azt mondta hogy azt lehet szoptatás alatt is szedni.Egy kicsit már jobb,de még 2 szemtől nem várhatok csodát.Emellett szedem a D-mannózt is.

Igen,kedves utolsó,nem kenceficézek már,lehet nem ártott,de hagyom most,hogy a gyógyszer végezze a dolgát.Az Aloe verát meg majd inkább megiszom. :)

2016. szept. 26. 08:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,gátmetszésem nem volt,mert annyira vérszegény vagyok,viszont a 4080 grammos gyermekem szakított,így csak lett 3-4 külső varratom is.De az szépen helyrejött szerintem,belül olyan "nemjó" még.
2016. szept. 26. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jobban vagy!Meglátod,az idő megoldja.Kicsit sorstársak vagyunk 😀 az én babám 4090 grammal született,szintén gátmetszés nélkül.Most már villámgyorsasággal gyógyul majd,ne félj.Egyébként a gátmetszés sokkal fájdalmasabb,kényelmetlenebb,nálam előzőleg volt,most szerencsére nem.üdv
2016. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!