Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Semmelweisben létezik...

Miskolci Semmelweisben létezik szülőszoba-látogatás?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy ilyen fórumot, és érdekelne, hogy ebben a kórházban van -e lehetőség arra, hogy a várandósság alatt a kismama megnézhesse a szülőszobát, illetve magát a szülészeti osztályt.

Orvost nem fogadtam, ezért kérdezem, hogy szokott -e lenni itt ilyen lehetőség?


2010. ápr. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány helyen a védőnők szerveznek szülőszoba-látogatást. Diósgyőrön a helyi kismamák számára tavaly ősszel szerveztek, idén tavasszal már sajnos nem. :-(
2010. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg a Vasgyárban voltak, lehetett szülőszobát látogatni.

Amióta átköltöztek nem lehet menni. Vagyis a védőnőm pont előttem hívta fel az egyik szülőszobás ismerősét, hogy szervezheti e a csoportot. Akkor azt a választ kapta, hogy a sterilitás meg hasonlók miatt ezt beszüntették.


Azóta én meglátogattam a szülőszobát, mert megszültem. Valóban nagy ott a sterilitás. Amikor vittek le a gyermekágyas részlegre a szülésznőm kétszer váltott papucsot. Apás szülésnél pedig ha apuka egyszer bemegy kap mindent, de onnan nincs kijövetel, mászkálás.

Én személy szerint nagyon meg voltam ott elégedve mindennel.

2010. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés szerintem segíteni fog neked: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Amnúgy semmivel sem lesz könnyebb a szülésed, ha előre látod a szülőszobát. Ha kérdésed van, írj, 5 hete szültem ott, ügyeletes orvosnál és ügyeletes szülésznőnél.


Könnyű szülést!

2010. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!