Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek kötényhasa lett szülés...

Akinek kötényhasa lett szülés után, eltűnt?

Figyelt kérdés

visszahúzódik egy idő után, vagy csak műtéttel lehet segíteni rajta?

Ha igen, mennyi idő kb?

1 hónapja volt császárom, túlsúlyos is vagyok, alig híztam a terhesség alatt, viszont most nagyon csúnya a hasam... visszamegy azért még, vagy kezdjek gyűjteni a műtétre?


kb ilyesmi:

[link]


itt mint az első: [link]


Ui.: ezt mennyiért csinálják meg?


2016. okt. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Javulni fog, de nem tűnik el. Nem tudom, mennyi a műtét, de ha ennyire zavar, más nem marad.
2016. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
2 gyerekem van, mindkettőt természetes úton szültem, megmaradt a kötényhasam. 2 éves a kisebbik lányom, úgyhogy ez már így is marad. Műtétet nagyon szerettem volna, elmentem plasztikai sebészhez is (kb. 600.000 Ft), de annyira megijesztett, hogy milyen sok szövődmény lehet, meg 3 hónapig nem emelhetek semmit, fél évig haskötőt kell hordani, behegesedhet, begyulladhat, köldök aszimmetrikus lehet, ha hízok, akkor még rondább lesz. Úgyhogy lebeszélt a családom róla, férjem így szeret, ahogy vagyok, bikiniben sem látszik, mert ráhúzom a bugyi részt, úgyhogy már engem nem zavar. Max. akkor megyek műtétre, ha egészségügyi problémám lesz vele.
2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha te rá tudod húzni a bugyit, akkor nem olyan csúnya, mint az enyém :(
2016. okt. 11. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy év alatt kiderül. Annyi a maradandóság, műtétet is akkor vállalják.
2016. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kilenc honap alatt alakult at. Adj magadnak legalabb ennyi idot!
2016. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megmaradt.az elso ket csaszaromnal.Engem sem zavar.mondjuk En vekony alkat vagyok.de pl ha a bikinit rahuzom akkor csunyan latszik,vagy cicanadragnal is.ez van.

Erdekes a 3.most lesz 7 hos.nala az orvosom lejjebb vagott,jobban fajt a mutet utan,de ott egyaltalan nem log a borom,tok sima.mondtam is Neki,hogy hat az elso kettot is vaghatta volna ott.

De mondta,hogy nem szoktak ennyire lent,esetemben azert csinalta,hogy elkerulhessem a varratszedest es azt a csovet,ami csaszar utan a sebben van egy-ket napig.

Nekem a melleim sinylettek meg... :( azokat tuti megmuttetem rovid idon bellul.

2016. okt. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal sokkal szebb lett. 1 éve szültem. 3-4 hónappal szülés után még nagyon ronda volt, utána kezdett javulni. Olyan sose lesz mint régen volt de ennyi bajom legyen. :)
2016. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem akkor jobb lesz... mellem már régóta lóg a sok fogyás-hízás miatt, az is tervben van... csak erre az isten pénze sem lenne elég :(
2016. okt. 12. 10:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az isten pénzén kívül még az is a baj ugye, hogy ha esetleg akarsz másik gyereket (vagy többet is) akkor kb. felesleges megcsináltatni előtte. Na de akkor meg még évekig lehet nézni a romokat. :(
2016. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen ez is igaz, mi csak egy gyerkőcöt terveztünk :)
2016. okt. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!