Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Csatlós Éva doktornőnél...

Aki Csatlós Éva doktornőnél szült mostanában, mennyit kért a szülésért?

Figyelt kérdés
Megmondja vagy amennyit gondolunk?

2016. okt. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazan volt fogadott, az utolsó hetekben "hozott össze" a szülésznőm vele, mert gyanítható volt, hogy csaszarozni kell. A szules napjáig nem is találkoztam vele, csak a "háttérből" felügyelt :) (azaz figyelte a leleteimet, konzultált vele a szülésznőm). Végül aztan ugy is alakult, hogy császár lett, megműtött, egy huszast adtunk neki, hálás volt érte, nagyon kedves volt, lejött hozzam a csaszaros orzobe, szolt, hogy ha bármiben segítségemre lehet akkor nyugodtan forduljak hozza, stb.

Persze itt ugye nem arrol van szó, hogy végigkísérte a terhességem, így nyilván kicsit más a helyzet, de olyan barátságos és kedves hölgy, hogy kizártnak tartom, hogy százezrekért tartja a markát.

Remelem azert nem volt teljesen haszontalan a válaszom ;)


Könnyű szülést

2016. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szerintem is kedves. Csak kiváncsi,vagyok, hogy kér-e konkrét összeget, mert a lehtöbb doki megmondja
2016. okt. 18. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindegyik gyerekem nála szültem. Soha egyszer sem hagyta el a száját összeg. Nagyon kedves, én nagy biztonságba éreztem magam. Állítólag van egy "szabály" erre. A vizsgálat 10-szeresét szokták adni. nekem ezt egy szülésznő ismerősöm mondta. Anno 8000 Ft volt Csatlós doktornőnél egy vizsgálat, ezért az első gyereknél mi 80000-et adtunk. A másodiknál már 100.000-at. És nemsokára jön a harmadik. :-) Szerintem amennyit gondoltok. Tényleg hálás lesz mindenért.

2016. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit off, elnézést kérek: hol rendel most a doktornő?
2016. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dunaharasztin és Pesterzsébeten is van rendelője.
2016. okt. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!