Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erezted mikor elfolyt a...

Erezted mikor elfolyt a magzatviz?

Figyelt kérdés

A sogornom tegnap este szult, egesz nap "furan" erete magat, többször beállt azuhany alá, mert attol jobban lett. A szuleszno azt mondta neki, hogy ha elmulik a meleg viztol akkor ne menjen be meg a korhazba. Delutan a ferje megis bevitte, 18 ora utan (bar en is ott voltam naluk nem tunt ugy mint akinek olyan nagy fajdalmai lenennek) 20:10 perkor megszuletett a kislanyuk.

Lehetseges, hogy a melegviz ennyit segitett neki? Van akinek nem faj?


2016. okt. 21. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Éreztem. A szülés pedig mindenkinél más és más, nem lehet azt mondani, hogy a meleg zuhany teljesen biztosan csillapítja mindenki fájdalmát.
2016. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam elfolyt a magzatvìz egy része. Azt az érzést sosem fogom elfelejteni. Utána én is letusoltam. Kb 20percig folyattam magamra a meleeg vizet és jobb volt de a fájásokat megindìtotta. Aztán pancsi után elfolyt a magzatvìz bent maradt része és úgy indultunk a kórházba. Gondolom sógornőd fájdalom küszöbe magasabb vagy csak nem akart nyávogni. ☺ gratu a babához
2016. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden szülés más.

Az első gyerekkel azt hittem, ott halok meg. :)

A másodiknál nem volt sokkal erősebb a fájdalom, mint amikor megjön, kicsit tovább tartott, de a vajúdást abszolút ki lehetett bírni, csak a kitolásnál fájt, de akkor épp nem értem rá kiabálni.

2016. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Éreztem.

Nekem is csak az utolsó 2 óra fájt, előtte semmi bajom nem volt

2016. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem indult be a szülés de valamilyen oknál fogva felül megrepedt a burok. Miután feküdtem picit az àgyon egy sorozatot nézve ennyi idő alatt összegyűlt annyi a szivàrgó magzatvízből hogy ahogy hirtelen felálltam (szoknyában) lefolyt egy csíkban a bokámig. Kb úgy mint ahogy a könycsepp az arcodon. Nem voltam biztos benne hogy magzatvíz így apuka hozott nekem Loritan betétet ami halványa el is szineződött. Ekkor mentem be, indították is de végül császár lett. Szivárgással semmi fájdalmam nem volt az indításig...
2016. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éreztem.

Nekem előtte semmilyen fájásom nem volt. Se jósló se más. Miután elfolyt utána kezdődtek csak a fájások.

2016. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre mikor folyt el.
2016. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!