Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülésnél olyan fájdalmaim...

Ha szülésnél olyan fájdalmaim lesznek hogy semmi erőm nem lesz "nyomni" akkor is kijön a baba?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki nem nyom, akkor mi van?


Bocs, ha kicsit idióta a kérdésem, de még nem szültem és fogalmam sincs mire számítsak.


2016. okt. 21. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Muszáj nyomni,hogy kijöjjön,de ahhoz ott lesznek a tolófájások,aminél nyomnod kell. Nekem még egy ideig nem szabadott,pár tolófájást vissza kellett tartanom, az nagyon nehéz volt,sokkal nehezebb,mint nyomni.
2016. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogsz tudni nem nyomni!
2016. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se erőm nem maradt, se tolófájásom nem volt. Belőlem kikönyökölte az orvos a gyereket.
2016. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy kényszert képzelj el, hogy egyszerűen muszáj nyomnod. Ez nem lehet másképp elmondani.
2016. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nehezebb nem nyomni mint nyomni!
2016. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudtam nyomni.

Nekem annyia fájt a csípőcsontom, hogy egyszeűen nem érezem a tolófájást.

Fiam szívhangja leesett, nem voltam kitágulva, műtő foglalt volt.

Az ügyeletes kézzel tágított, a doktornőm a hahsamon térdelt. Nálam teljes képszakadás.

De hamar meglett a fiam, és minden rendben volt, vele is, velem is.

2016. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

2 órán keresztül nem nyomhattam! Nem volt egyszerű :(

2 hetes élmény...

2016. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Én aztán nem nyomtam, kicsúszott a gyerek. Mondjuk, kicsi is volt, 2,40.
2016. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

6# os a tolófàjàs a méhszàj eltűnése utàn jön. Ezért kérdezgetik, hogy érzi e màr az ember, hogy székelési ingere van.


Szerintem nem nagyon van olyan, hogy vki nem tud nyomni.

Durva de kb a hasmenéshez tudnàm hasonlìtani, olyan érzés. Bàrmennyire teszem azt 40 fokos làzzal fekszel,haldokolva, ha jön az érzés akkor futàs, nem tudod visszatartani.

Ugyanilyen a tolófàjàs, egyszerűen nyomsz,mert kell. És sokkal nehezebb visszatartani a nyomàst.

2016. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Visszatartani nehezebb, mint nem nyomni. Olyan biztos van, hogy elfárad a szülő nő hosszú kitolás alatt de akkor is kell nyomni, úgy értem az inger óriási. Nem fog a baba magától kipottyanni.
2016. okt. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!