Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy édesanya, vagy kismama...

Egy édesanya, vagy kismama veszélyeztetett terhes és a szülész-nógyógyász gyógyszereket ír fel neki az mennyire káros rá és a magzatára nézve!?

Figyelt kérdés
pl:andaxin,szeduxen,freloplex stb-k.

2016. okt. 26. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
A doki tudja mi kell, ő pedig nyilvàn mérlegeli a lehetőségeket, hogy a gyógyszer mellékhatàsànak kockàzata vagy egy esetleges vetélés/ koraszülés kockàzata a nagyobb.
2016. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak merthogy én lennék a most már 27 éves felnőttkorú egyén.

Aki érintett egy ilyen dologban ugyanmár nem vagyok csecsemő.

De így mentálisan padlón voltam mindig meg mindenhogyan emberi szempontból kész csőd.


De nem tudom miért nem lehet lebeszélni egy anyát,vagy anyukát a terhességéről ha csak komoly gyógyszerekkel tudja kihordani a hasában a magzatát.

Mert így énis voltam mérgezve kicsinek főként én!!!

2016. okt. 27. 00:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom,hogy keress fel egy pszichológust kérdező és majd ő segít neked feloldani ezeket a dolgokat,mi itt nem tudunk.
2016. okt. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A felsorolt gyógyszerek nyugtatók. Itt nem a gyógyszer volt ártalmas, hanem az anya mentálisan terhelt... márpedig ez egyrészt öröklődik (legalábbis a hajlam), másrészt egy terhelt anya viselkedése nagyon befolyásolja a gyereke későbbi pszichés állapotát.


Az én anyám szorong folyton, terhességei alatt egy fél algopirint sem vett be, és nagyon hasonló megküzdési stratégiáim vannak, mint neki (helyesebben azok hiánya a feltűnő).

2016. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a gyógyszerektől van, hanem mert ilyen lelki alkat vagy, ami öröklődő hajlam miatt is lehet.

Az ilyen tìpusú gyógyszerek, mint a legtöbb nem a baba pszichéjéra hat, hanem fejlődési rendellenességeket okozhat. Pl végtaghiàny stb.

De mivel nincs megfelelő kutatàs,pont a kontrollcsoportok hiànyàban ezért ez is mind mind feltételezés.


Az meg, hogy a magzati korban veled történt dolgokra hivatkozva gyalàzod anyàdat a sikertelenségedért megint csak egy tünete a lelki betegségdnek.

Ideje lenne közel a 30hoz felnőni és elfogadni, hogy anyàd elcseszett ezt azt( mint minden szülő) de neked volt 10 éved helyrehozni magadban ezeket a dolgokat és mit tudsz felmutatni??? Semmit, őt okolod a sajàt tehetetlenségedért. Pedig màr réges rég Te vagy felelős az életedért.

Kapd össze magad és menj el orvoshoz, ne itt pityogj a vélt sérelmeiden.


Miért kell gyógyszerrel megtartani egy terhességet? Azért mert megküzdesz a problémàval és ennek megfelelően mindent elkövetsz hogy sikerüljön amit szeretnél. És mert ma ezt meg lehet tenni.

De ennyi erővel minek újraéleszteni akinek leàll a szive vagy minek kezelni a fertőzéseket??? Megintcsak màst próbálsz a felelősség vàllalàs helyett okolni.

2016. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Vállalja a felelősséget a szülők a saját súlyos maradandó hibájukért meg a szülész-nőgyógyász szakorvosok ,hogy tönkre vágnak egy kezdődő emberi életet/életeket!!!


A normálatlanságukkal,sötétségükkel,degeneráltságukkal.


Nem a megszületendő kisgyermek a hibás.Nem ő akart megszületni és megfoganni.

2016. okt. 27. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.Menj orvoshoz mert nem vagy normális.

Ha a terhes nő azt mondja szeretné a babát,akkor a nőgyógyász mérlegeli a lehetőségeket és gyógyszereket ír.Nem fogja abortuszra kényszeríteni,akkor sem ha látja h mentálisan gondok vannak.

2016. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az h problémád van lehet anyukád hibája,mert gyógyszereket szedett,lehet nem.Ha meg problémáid vannak,mint írtam is,keress szakembert!!!

Nekem a szüleim tönkretették a gyermekkorom...Egy ideig keseregtem,aztán erőt vettem magamon!És tudod mi történt?Boldog vagyok!A szüleimmel is jó a kapcsolatom!A múlton túl kell lépni,nem keseregni rajta és másokat hibáztatni!Ha ez egyedül nem megy segítséget kell kérni!És nem közösségi oldalakon mocskolni anyukádat meg idegen kommentelőket!

2016. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kihatott ez az egész sok negatívum vagy a gyógyszerektőlis van ez vagy génhibák sorozatai tömkelege nehéz együtt élni a lúzerségemmel szerencsétlenségemmel mentális egészségügyi zavaraimmal és még sok egyéb mással hogy végig nulláskodtam szerencsétlenkedtem az életemet és ez így lesz még elnem hunyok azért gondolhatják ,hogy énnekem sem könnyű ezekkel a dolgokkal együtt élnem amik aztán egyáltalán nem tesznek boldoggá emberileg és nem leszek tőlük kiegyensúlyozott. Nem véletlenül ülök inkább itthon csakhogy megne ismétlődjön a régi forgatókönyv mint kiskölyökkoromban bölcsi ovi sulik-ban az emberi közösségekben ugyebár diákoktól pedagógusoktól negatíyv visszajelzések bántások megszívatások stb.


És ,hogy válasszak a két rossz között elviselem így magamat vagy meghalok.

2016. okt. 27. 20:44
 10/10 A kérdező kommentje:
kihatottak ezek a dolgok a egész életemre és hát még így is ragaszkodok az életemhez de tudom nem tudok másmilyen ember lenni és minden halad tovább a régi mederben az életem végéig.Az életem utolsó napjáig azért nagyon nehéz kínkeserves kínlódásos szenvedéses dolog a vegetációim is.
2016. okt. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!