Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 honapja szultem csaszarral...

2 honapja szultem csaszarral idonkent picit gorcsol a hasam mintha megakarna jonni es par napja nyulos nyalkas "darabok " jonnek ki ( mert ez folyasnak nemigazan nevezheto) tiszta majdnem atlatszo nem szagos . Ez normalis lehet?

Figyelt kérdés
Mintha menstruacio lenne de ver nelkul csak nyalkas, egesz nagy darabok . Valakivel volt ilyen?
2016. okt. 30. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ez ket honappal csaszar utan nem twljesen normalis. Minimum felgivnam az orvosomat. Hha nincs, akkir elmennek orvoshoz.
2016. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg peteérésed van? Ha rákeres neten, láthatsz erről a jellegzetes folyásról guszta képeket :)
2016. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ez nem olyan mint a peteereses folyas ugy kepzeld el h kezzel foghato darabok amik nyulnak es csuszos nxalkassak.. Az orvosom hivtam mar de szabadsagon van :/ azert irtam ide hogy hatha valaki tudja mi ez es menyjek e elobb vele dokihoz vagy nemkell
2016. okt. 30. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, meg is jött pár napra rá

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! akkor valoszinu nekem is azert van :)
2016. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!