Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a Sote 2 Szült Budapesten...

Aki a Sote 2 Szült Budapesten programozott császárral kérem írja meg hogyan zajlik a műtét? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Az első császárom a Dél pestiben volt... Sajnos sürgősségi volt de hál istenek azóta 14 hónapos a babám de most újra terhes vagyok és Hétfőn írt ki Dr. Pethő Boglárka fogadott orvosom. Rettentően félek, hogy ott maradok az asztalon

2016. nov. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bevisznek a szülőszobára, amint szabad a műtő visznek be, felfekszel meztelenül és betolnak a műtőbe. Ott már várni fog az anesztes, aki szépen beadja a spinálist. Kiemelik a babát, megnézi őt is a neonatológus, megmutatják, téged összevarrnak és viszik a csecsemősökhöz, téged pedig az örzőbe. Ha ügyesen adják be (és miért ne adnák), akkor azt fogod érezni, amikor emelik ki a babát, de nem fáj, csak kis rángatást érzel, kicsit kellemetlen. Az őrzőbe pár óra múlva felhozzák a babát neked, akkor is ha még nem állhatsz fel, nálad hagyják kb fél órára.

6 órával a szülés után kell felállnod, ott áll melletted a nővér, kikísér a mosdóba, utána szépen visszafekszel és reggelig békénhagynak!

Másnap jön a vizit, és ha minden oké akkor mehetsz a gyerekágyra a kicsihez.

Ne parázz, nem maradsz ott az asztalon! :)

2016. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy!!! Köszönöm kicsit megnyugodtam :) Csak egy kicsit aggaszt hogy Dr. Pethő Boglárkáról nem igazán van semmi a neten és igazából az tesz nyugtalanná hogy 2011 ben még hallgató volt.. viszont Dr Sobel Gárbor ajánlotta és ebben bízom, hogy jól fogja csinálni a Dr Nő
2016. nov. 3. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj miért maradnál már ott? Nyugi, attól, hogy nemrég végzett még biztos ügyes, megbízható.

Nekem anno 2010-ben az első császárom a sote 1-en egy nagyon fiatalka doktornő végezte. Emlékszem még meg is lepődtem, mert először azt hittem ő csak valami nővérke, aztán kiderült, hogy ő a doki aki műteni fog. :)

És minden rendben ment, szépen dolgozott.

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2016. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért mindent megpróbálok elintézni hátha mégis baj adódna... Nagyon köszönöm azért a bátorítást megpróbálok pozitívan állni a helyzethez bár asztmával és túlműködő pajzsmiriggyel megfűszerezve lila ajakkal meg ödémával hát nem is tudom remélem csak félelmeim játszanak velem
2016. nov. 4. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!