Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor a beöntés milyen?...

Szüléskor a beöntés milyen? Fáj? Meddig csinálják? Milyen utána?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Legtöbb helyen már nincs beöntés, helyette kúpot adnak ami ugyanúgy kitakarít mint a beöntés, de egy fokkal kellemesebb. Nekem béltükrözés előtt kellett beöntés, de ott a doki mondta hogy adjanak nekem is ilyen kúpot mert az is ugyanolyan hatékony és kevesebb a macera ami nekem kedvez igazán. Kb 10-15 perc után szépen ki is pakoltam mindent, és mehettem is a vizsgálóba.
2016. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno (3 eve) meg adtak (MAV korhaz).

Hat igazabol teny h nem kellemes, de nekem akkor mar fajasaim voltak, uh a beontest meg sem ereztem. Erzed h telitodsz belulrol, de meleg vizet folyatnak, uh az a resze nem kellemetlen. Az sem, amikor bevezetik a csovet. Legalabbis ugy h kozben vajudsz. (amugy nem voltam meg beontesen)

2016. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ketszer volt.a masodij iden marciusban.

Semmi bajom nem volt kozben/tole.siman birhato.

Nehez tartani mikor mar sok ment be,de megoldhato.

Aztan leulsz a wc re es kb mint a nagyon durva hasmenes.jo utana par percet,vagy tobbet is a wc n ulni,tuti ami 100 alapon.

2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja, nem valaszoltam mindenre...

Meddig csinaljak? Meg van adva egy bizonyos mennyiseg, amit beled kell folyatni, vagy addig amig kepes vagy tartani magad. (mert kozben erosen fesziteni kell,h ne jojjon vissza - nekem ez volt a legkellemetlenebb az egeszben)


Utana el kell csoszogni a mellekhelysegbe (szinten osszeszoritva az also fertajat), ami nalunk kozvetlen a beontes szobabol nyilt es varni a hatast. Utana le lehetett zuhanyozni, es igy mentem a szuloszobaba.


A 2. Szulesemnel nem volt ido ilyenekre. Kerdeztem is a szulesznot, h nem lesz? Azt mondta felesleges.

Amugy egyetertek ezzel mert a beontes ellenere volt baleset az elso szulesemkor is.

2016. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4, hát én akkor szültem Zalaegerszegen, mikor a felújítás volt (97), és a folyosó egyik végén volt a szülőszoba, a másik végén a mosdó... élmény volt :)
2016. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyien aggódnak a beöntés miatt. :D az egyetlen para vele ha messzebb van a wc, mert hallottam már olyat, hogy nem ért el a mosdóig az illető, és mit ne mondjak, az egy iszonyatosan kellemetlen szituáció lehet. Amúgy szülésnél a beöntés lesz a legkevesebb.. Én anno 5 éve kaptam (Győr), és egyáltalán nem volt kellemetlen, nem fájt, kicsit mintha feszítene és hát sietni kell a mosdóba, bár egy kicsit bent kell tartani, aztán hajrá, kijön aminek ki kell és ennyi, lehet menni tusolni. Legalábbis ott így volt. Szerencsére a wc is közel volt, viszont így is maradt bent ez meg az, mert hát hogy is mondjam, nem csak a gyerek jött.. :D

Amúgy irigylem azt akinek szülés előtt a beöntés a legnagyobb problémája :p :)

2016. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem olyan kellemetlen ...

En spec minden analis szex elott csinalom h tiszta legyek

Engem nem zavart szules elott sem sot valahogy jobban is ereztem magam tola olyan felkeszultnek ...

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi nincs benne. Nekem már javában voltak fájásaim,amikor adták,szóval legkisebb bajom is nagyobb volt annál :) visszatartani nehéz kicsit,ahogy írták. Nekem azt mondták,azért kell,hogy könnyebben táguljon valaki,ne akadályozza ott semmi... De baleset nekem is volt szülés közben,hiába volt a beöntés.
2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fájni semmiképp sem fáj. Én az elsőnél kaptam, mégis volt baleset, a másodiknál nem, és mégsem volt, mert ott magamtól tisztultam a vajúdás alatt..

Ha nagyon zavar legyen nálad glicerines kúp a csomagban, azt magadnak intézheted ha sszükségesnek érzed. A beöntést jogod van elutasítani.

Egyébként az elsőnél utána nekem jó érzés volt, végig szorultam, és kifejezetten jól esett kipakolni.... Már bocsánat...

2016. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle, utálom ezeket a dolgokat nem otthon intézni, én leginkább ezért. Viszont nekem kifejezetten jólesett, előtte sokat volt székrekedésem, és jó érzés volt "megkönnyebbültve" odafeküdni a szüléshez. Ha még egyszer szülnék, biztos, hogy ettől tartanék a legkevésbé. Ahogy már más is írta, a legkellemetlenebb benne, amíg vissza kell tartani. De nálunk közel volt a vécé :)
2016. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!