Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Program császárt akik átélték?

Program császárt akik átélték?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már történeteket.Akik mostanában átestek rajta.Mesélnétek-Kaptatok beöntést?Fájt az érzéstelenítés?Ugye hatott rendesen?Katéterezés milyen?
2016. nov. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptam beöntést. Nem fájt az érzéstelelenítés. Jó helyen szúrtak és hatott. Katétert már érzéstelenítés után kaptam, így nem éreztem semmit. Harom császárom volt és ebből kettő program császár volt. Jó élmény volt.
2016. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Maternityben volt programcsászárom, fél éve.

Nem kaptam beöntést.

Maga az érzéstelenítést mikor beszúrták kellemetlen volt egy pillanatig. Természetesen hatott, nem éreztem semmit, mikor a babát emelték ki akkor volt egy kicsit kellemetlen érzés, de nem nevezném fájdalomnak. Sőt utána napokban sem voltak hatalmas fájdalmaim a seb miatt. Elviselhető volt.

A katéterezéstől sem kell félni, nem jár fájdalommal.

2016. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beöntés volt. Nagyon nehezen majd 1 óra alatt tudták beadni a gerincérzéstelenítést. Utána már minden simán ment.
2016. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Februárban szültem. Beöntést nem kaptam. Miután betoltak a műtőbe, fel kellett ülnöm bejódozták a hátam, majd körbeérzéstelenítették, és utána adták be a spinális érzéstelenítőt - semmit nem éreztem ! Majd gyorsan le kellett feküdni, eltakartak, és mikor már hatott az érzéstelenítő, akkor felhelyezték a katétert, így szintén nem éreztem semmit. Utána, eltakartak, majd elkezdték a műtét. A baba 5 percen belül kint volt. Igazából, lehet érezni, hogy "rángtatnak", "turkálnak" benned, de ne ijedj meg... Én bepánikoltam sajnos. Ha kint a baba össze varnak, és kész is. Hamar megvan 20 percen belül. Így utólag visszagondolva, olyan emlékeim vannak, mintha fellépésre mentem volna :) Persze fél az ember...
2016. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaptam beöntest, egy nappal a császár előtt befektettek, kivizsgálások. Gerincerzestelenítés szinte hihetetlen, de alig éreztem (előtte pici szurikkal körbe erzéstelenítettek). Azt mondta utána a műtős fiú higy gyirsan tegyem fel a lábam és feküdjek le mert mindjárt hat. Másodpercek alatt már csak alig tudtam mozgatni a lábam. De nem volt kellemetlen. A katétert műtét előtt tették fel, amikor már teljesen hatott a szer. Semmit nem éreztem, a vége felé viszont hányingerem lett, szóltam hogy baj van, azonnal adtak valamit és el is múlt.
2016. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!