Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten a Szent Imrébe...

Budapesten a Szent Imrébe most is lopnak a bentfekvőktől mindent, ami mozdítható?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Remélem nem.

A napokban igyekszem oda...

Eddig 3x szültem, igaz évekkel ezelőtt, tőlem semmit nem vittek el.

És ha jól emlékszem, van számzáras széf is a szobákban.

Mondjuk én sose használtam...

2016. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tölem mindentfélét elloptak. Olyanokat, amit nem rak az ember széfbe. Wc papir, tusfürdö, pzs, telefontöltö pld.
2016. nov. 27. 03:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Tőlem (2 éve) semmit sem loptak, szobatársamtól sem. Valamint sok ismerősöm szintén ott szült, mivel oda tartozunk, és soha egyiküktől sem hallottam ilyesmit.

Azért mert te tapasztaltál valamit (lehet akkor épp volt benn egy lopós "beteg", nem tudom), nem kéne úgy beállítani, mintha az lenne az általános.

2016. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ó, ha benneteket nem loptak meg, akkor ilyen nincs is, akkor sem ha én, meg az én ismerőseim ezt tapasztaltuk hosszabb, különböző időpontokra eső bentfekvésekben. Vagy csak hallucináltunk.
2016. nov. 29. 04:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam, tanulj meg mondatot értelmezni.
2016. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd szépen vissza és értelmezd a soraid.
2016. nov. 29. 17:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudom mit írtam. Arról, hogy neked nem sikerült értelmezni, nem én tehetek. Lehet emiatt nem tudtad értelmesen megfogalmazni sem a kérdésed. Na mindegy.
2016. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aha. Mindig véletlen pont bent feküdt a tolvaj-szarka akár több hét, akár több év különbséggel bent feküdtem én vagy más meglopott ismerőseim. Csak, nehogy általánosítsunk, mert ezek ritka és egyedi esetek, amik csak velünk történtek meg.
2016. nov. 29. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Így van. Ne általánosíts. Én elhiszem, hogy te ezeket megélted ott. De mint látod más nem. Én és ismerősi köröm (vannak páran akik ott szültek) nem. Az első válaszoló úgy szintén nem tapasztalt ilyet. Más meg hozzá sem szólt a kérdéshez, amiből azért levonható a következtetés, hogy más se (legalábbis aki a kérdésedbe bele botlott) volt ott lopás "áldozata" illetve nem hallott ilyenről, különben biztos megemlítette volna.
2016. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne általánosítsatok, hogy nincs lopás. Ha én és az én ismerőseim, mint írtam, hogy nem csak ugyanabban az idöben tapasztaltuk ezt, akkor nem lehet azt mondani, hogy általánosságban nem lopják ott meg az embert. Vagy csodatörtént és csak minket loptak meg mindahányszor. Szarkáné kiszagolta, hogy mi mikor vagyunk bent és munkához látott. Különben soha senkitöl nem lop általánosságban semmit, csak mikor mi vagyunk bent. Micsoda véletlen.
2016. nov. 30. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!