Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 35-36 hétre született...

Akinek 35-36 hétre született a babája volt valami próbléma? 35+3 hetes kismama vagyok, ma kaptam tüdőérlelő injekciót és még holnap is fogok aztán pénteken kiderül lesz e császár?

Figyelt kérdés
Elég problémás a terhességem már az első hetek óta,az orvosom szeretné,hogy legalább a 38 hetet betöltsem persze én is,de már nagyon szenvedek! (Terhességi diabetes,kérdőjeles epepangás,eszméletlen viszketés,terhességi vizenyő már átment ödémába stb.. stb..) Jelenleg szteroidos krémeket használok a hasamra,hogy egyáltalán aslónemüt tudjak viselni plusz napi 3× inzulinozok! Szarrul érzem magam de már csak kín a terhesség viszont aggodom mivan ha valami komolikáció lép fel amiért előbb megszakad a terhesség? Bár már abban se vagyok biztos hogy jobb bent neki mint kint! Össze vagyok zavarodva de még az orvosom is látom hogy a legjobbat akarja nekünk!?

2016. nov. 30. 22:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért!
2016. nov. 30. 22:07
 2/13 anonim ***** válasza:

35-36. hetre szuletett baba egeszseges lesz! Nem gondolom, hogy felned kellene a komplikacioktol! Egyik ismerosomnek is kb. 36 hetre szuletett a babaja, semmi baja, annyi csak, hogy kevesebb lett a sulya az atlagtol, 2,5 kg. Most 4 eves, makk egeszseges.

Az utolso par hetet mar mindenki kicsit "terhesnek" eli meg, az epepangasrol nem tudok nyilatkozni, gondolom nyomja a baba, terhessegi diabetesze sok mindenkinek van, azzal ki lehet huzni a vegeig, valamint a lab odemaval is, az nekem is volt, 1 db labujjas papucsot tudtam csak felvenni... a szteroidos kremet miert hasznalod?

Szerintem pihengess es nyugi! Az orvos szerintem a vegsokig ki fogja huzni, hogy bent maradjon a baba.

2016. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam a doki kivárta a 37.hetet és azonnal indított. Nem volt semmi baj, azóta sincs semmi. A súlya 3.5 kg volt, azóta már jóval több.
2016. dec. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rokon kisbaba született kerek 36 hétre, a babának nem volt semmi baja. Még a tüdeje is érett volt már és nem is maradtak bent sokat a kórházban.

Egyébként statisztikák szerint egy ekkora baba esélyei megegyeznek egy időben született babáéval, már csak emiatt se aggódnék!

Kitartást!

2016. dec. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es, az epepangás egész testet érintő elviselhetetlen viszketéssel jár, biztosan azért krémezi magát a kérdező. Biztos vagyok benne, hogy egy szenvedés. Volt aki mesélt róla.
2016. dec. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm második babája született 35ik hétre. Súlyára kicsi volt 2600gr illetve nehezebb volt neki meg szülni, de mégis hazajöhet tel 4 nap után. Fejlett volt és jól evett, a csecsemősok fel 5kor mar vittek ki mert olyan nagyon éhes volt. Többet és jobban evett mint sok időre született baba. Ma mar 2 éves egészséges nagyfiú.

Másik barátnőm most júliusban szült. Neki az első nst mar támadókat mutatott a 36ik héten bent is fogták és 2napra rá lefolyt a magzatvize. Mivel viszont o komplikált eset azonnali császár, de nála is a kis Lánya meg aznap csodásan elkezdett enni. Igaz 2honaposan rájött h a cici melósabb mint a cumi így elutasította de szepen fejlődik 🙂

Sztem nem izgulj, ha most kijön mar minden rendben lesz vele!

Szurkolok!

38hkm

2016. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6os vagyok, és nem támadókat mutatott az nst hanem fájásokat.... lüke telefon😋
2016. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem a viszketésre használok szeteroidos krémet hanem az ödéma miatt ami már olyan mértékű a hasamon,hogy lázasodtam mivel átment már fertőzésbe,kb. Megmozdulni nem birtam már annyira megduzzadt és tűzelt ááá egyszerüen szörnyű!! Van egy lányom,háztartás és sokszor még felkelni sincs erőm,férjem dolgozik késő estig sokszor vidéken segitség nulla! Szoval néha már az örület határán állok! Köszi hogy leírhattam! Bizzom benne,hogy happy enddel végzödik a történetem!😊
2016. dec. 1. 08:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan happy end lesz, csak elég így kibírni azt a maradék időt.
2016. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megszületett ma a kisfiam,hála az istennek teljesen egészséges 2 órát töltött inkubátorban mert fázott😍😍😍
2016. dec. 2. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!