Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés hirtelen bármilyen...

A szülés hirtelen bármilyen előjel nélkül bekövetkezhet már a 36. hét után?

Figyelt kérdés

Ugyebár a 36. hétre mondják hogy már beleléptünk a 9. hónapba, tehát számítani lehet rá hogy megszületik a baba.

Arra lehet számítani hogy egyik nap semmi, olyan mint a többi nap és aztán pl. egyszer csak éjszaka megkezdődik váratlanul a fájdalom vagy a magzatvíz elfolyása?


2016. dec. 13. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdek izgulni, első baba. A szüléstől is félek, hogy mennyire fog fájni, meg még jobban attól hogy a babám egészséges lesz-e.
2016. dec. 13. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja megmondani. 37. hét utàn jöhet a baba bàrmikor. Akkor màr nem koraszülött.

Van,akinek úgy indul, hogy joslók vannak hetekig, van akinek csak elfolyik a vize aztàn lassan indulnak a fàjàsok, van akinek fàjàsokkal és még lehetne folytatni.


Nyugodj meg még akàr 6 heted is lehet.

2016. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt mind a 3 gyereknél ahogy írod...minden teljesen átlagos volt aztán az egyiknél vacsi közbe elfolyt a magzatvizem a másik kettőnél is derült égből villámcsapás kezdődtek szépen a fájások.
2016. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem a 36. hét betöltésekor egy vizsgálatra délután, mert orvost kellett váltanom és azt mondta az új, hoy legalább egyszer találkozzunk szülés előtt.

Ekkor közölte, hogy talán már ne menjek sehová, mert estére gyerek lesz, három ujjnyira nyitva vagyok. Nem tudom mi lett volna, ha nem megyek, de így alakult.

Azt nem mondom, hogy semmi jele nem volt, hiszen a 30 hétre 1 ujjnyira nyitva voltam, kórházban is voltam pár hetet és ha hanyatt feküdtem keményedett a hasam. Kb ennyi.. én ebből nem számítottam egy hónappal előbb szülésre. Főleg nem így. De nem volt gond, egészséges baba lett.

2016. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat sajna engem sem keszitett fel senki :D kb 10:30kor reggel elment a parom dolgozni, akkor meg nem sejtettem semmit, 11kor meg elkezdodtek a fajasok... ugyhogy jott is haza, mert ott szeretett volna lenni a szulesnel
2016. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!