Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi kórházról tapasztala...

Gyöngyösi kórházról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szült valaki mostanában a Bugát Pálban? az érdekelne, hogy mi hogy működik, mit kell vinni, mit adnak ott, mennyi ideig voltatok bent, dokik, szülésznők, csecsemősök?

2017. jan. 5. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Februárban szültem ott, de az új szárnyat eltekintve minden olyan volt mint 2013ban, úgyhogy nem hiszem hogy azóta változott..


A babábak vinni kell pelenkát, törlőkendőt és krémet. Ruhát vihetsz ha akarsz, de ők adnak ha nincs. Textilpelenka is jól jön.


Első babám hétfő de. született, csüt.ön mehettünk haza, második péntek de., vasárnap kiengedtek, de másnap vissza kellett menni varratszedésre.

Mindkétszer vip szobában voltunk, a baba egész nap velem volt, csecsemős csak akkor jött be ha régóta sírt a baba, ha vizsgálatra vitték vagy jöttek fürdetni. 1 idősebb nővér van akinek abszolút nem szabadna emberekkeldolgoznia, a többiekkel nincs gond

2017. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak jó tapasztalaton van. 2012-ben, 2014-ben és 2016-ban szültem ott. Az elsőnél voltam VIP szobában a többinél nem. Nem is hiányzott. Most a harmadiknál meg olyan volt mintha abban lettem volna, mivel a 2 ágyas szobában én voltam egyedül :)

Nekem is egy csecsemős volt aki nem igazán volt szimpi, de a többiekkel semmi gond nem volt. Igaz én sem és a babával sem volt semmi gond. Nem volt sírós a baba stb.

Elvileg adnak ruhát a picire, de mivel elég használtak és vittem. Velem minden doki normális volt, szülésznők, nővérkék is.

2017. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, máris előrébb vagyok. A VIP szoba igényt előre kell jelezni?
2017. jan. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!