Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes terhes vagyok!...

38 hetes terhes vagyok! Minden delelott gorcsolok kemenyedek rossz a kozerzetem! Delutanra estere elmullik! Ez mi lehet? Ma reggel eleg sok folyasom is volt nemtudom mi az!

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kozeledeik a szules mostmar. Nekem is mminden bajom volt mar az utolso heten. Kislanyom 40 hetre szuletett, kisfiam 38 hetre. Orvosnal mikor voltal utoljara?

A ma reggeli folyas biztos hogy folyas volt nem magzatviz? Mert ha az elfolyik muszaj egybol a korhazba menni.

2017. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi volt az ,mert eleg sok volt elaztatta a bugyimat de nem olyan sok hogy a labam szaran folyon! Szintelen tiszta volt! Lehet tegnap esti furcsi utan kifolyt volna a furdoviz? Mert a magzatviz sokkal tobb! A sima nedvesseg meg kevesebb! Azotta semmi fajasom csak delelott volt
2017. jan. 8. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magzatviz nem feltetlenul folyik ki egyszerre! Ha a baba ugy fekszik, hogy elzarja az utat a tobbi elol akkor csak szivaroghat, vagy reszletekben folyik.
2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kórház! Most! Velem is ez volt! Megrepedt a burok, én azthittem, hogy folyás. Csúnya vége lett! A lányom majdnem ottmaradt! Inkább menj feleslegesen, mint baj legyen!
2017. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!