Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell bemennem a kórházba?

Mikor kell bemennem a kórházba?

Figyelt kérdés
Ügyeletes orvosnál fogok szülni a Szent István kórházban. Igazából már a 35. Hét óta vannak jóslófájásaim, de az elmúlt 2 napban egyre gyakrabban. Éjjszaka legalább 5x ébredtem jóslóra, de 1 percnél nem tartott tovább egyik sem. Ma napközben is volt kb 5-6 alkalommal, viszont nem rendszeres időközönként. Ez most azt jelenti, hogy már közel a szülés, mikor kell bemennem a kórházba? 37+5 hkm
2017. jan. 8. 16:58
 1/5 anonim válasza:
40%
Ugyan itt tartok enis 3 napja fajasok jonnek mennek ,reggel eleg nagy mennyisegu valami folyt belolem,szintelen szagtalan,nemtudom mivolt!Azotta semmi ! Nemtudom milesz vagy mi ez!
2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet a magzatvized volt?
2017. jan. 8. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az első azonnal menjen be a kórházba, az a magzatvíz volt. Innentől elég nagy a fertőzésveszély otthon!
2017. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 2.nal es a 3. Nal is voltak 36-37.hettol josloim.

Mindkettonel volt olyan is,hogy kezdtek rendszeresek lenni.csak valahogy az az erzes hianyzott.fajtak,fajtak de nem ugy.

Volt mikor mar szohoz sem jutottam,csak valaminek nekidoltem es kesz,nem tudtam figyelni semmire korulottem.

A masodikat 8 nappal turhordtam...2 ujjnyira nyitva voltam a 38.hettol,megsem indult el.pedig nagyon keszultem ra.nagyon termeszetesen akartam szulni.nem sikerult,hiaba inditottak,hiaba repesztettek burkot nem indultak el a fajasok.pedig tenyleg sok joslom volt.egyszer meg a korhazba is bementunk,mert meg a furdotol sem mult el.aztan a szuloszoban mintha elvagtak volna.

Esetemben a joslok nem jelentettek semmit sajnos.

Akkor menj be,ha rendszeresek,kb 1 percig tartanak,meleg viz es magnezium hatasara,vagy helyzetvaltoztatasnal sem mulnak el.

Drukk.konnyu szulest ;)

2017. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!