Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az apás szülésnek van valami...

Az apás szülésnek van valami feltétele? Hallottam olyat hogy kell valami tanfolyamot végezni hogy bejöhessen az apuka.

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ilyesmi, azt a zöld védőruha csomagot kell megvenni- gyógyszerzárban, szülészeten kapható.
2017. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Kórházfüggő, érdeklődjetek a szülészeten, ahol szülni fogsz. Nálunk az apukáknak részt kell venni egy kb. egy órás "felkészítőn", ahol a szülésznő részletesen mesél a szülés folyamatáról, majd megmutatja a szülőszobát. Aztán ad egy igazolást, ami nélkül nem engednék be. Van, ahol nincs ilyen feltétel.
2017. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ahol én szültem és fogok ott ilyen nincs :)


(Nem is hallottam róla)

2017. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jogsértő, ha nem engedik be, felkészítés ide vagy oda.
2017. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szegeden fogok szülni, de még nem kérdeztem utána. Még van hátra elég idő. Csak kíváncsi voltam mert mindenhonnan mást hallottam. Köszönöm a segítséget. :)
2017. jan. 9. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
39. héten mentem NST-re a férjemmel. Úgy beszéltük meg, hogy anyukám lesz bent a szülés alatt. NST-n kiderült, hogy erős fájásaim vannak (nem éreztem annak), 5 ujjnyira nyitva vagyok. Felvittek a szülészetre, semmi cucc nem volt nálunk. Férjem kapott egy köpenyt és egy cipővédőt és belökték a szülőszobába. Így ott volt, tanfolyam és megbeszélés nélkül. Nagyon örül, hogy ő volt ott.
2017. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban kórházfüggő, ahol én szültem, ott nem kellett semmi a papucson kívül apukának; se védőruha, se tanfolyam, se semmi.
2017. jan. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek. :)
2017. jan. 10. 06:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden nem kell semmi ( októberben szültem)

Van egy öltöző, ott tudod te is lerakni a saját cuccodat (táska,utcai ruha stb) és ott egy automata, ahonnan párod meg tudja venni a ruhát. (Úgy emlékszem papírpénzt is elfogad és 3000 Ft egy csomag) A fejre való bigyot nem kellett felvenni, és a ruhát az utcai ruhára kell felhúzni, szóval ne öltözzön melegen párod, mert meg fog sülni.

2017. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Akkor nem küldöm semmilyen tanfolyamra. :D
2017. jan. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!