Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Huvelyi szulesnel adnak...

Huvelyi szulesnel adnak infuziot? Ugye nem fog logni semmi fele branul belolem szules kozben? Edat se akarok (egyelore)

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 21:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindenhol adnak. Egyrészt cukrot adhatnak, mivel igen sok energiát igényel, valamint oxitocint, hogy a lepényi szakot aktívan vezessék le, tehát segítik a lepény születését. Különben sem árt egy nyitott véna, a szülés rejt magában komplikációkat, de ezt nem ijesztgetésnek írom!
2017. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%
Korházfüggö. Ahol èn szültem ott a potokoll rèsze, azt mondta az orvos, hogy e nèlkül nem vállalja a szülèst, mert problèma esetèn èletet menthet. Tüfobiám van, hónapokig alkudoztam, a kórházban is, így vègül nem azonnal kötöttèk be, csak az utolsó 4-5 órára. Az egèsz szülèsben csak ez fájt, de ez nagyon. Ahogy betettèk meg utána is vègig. Szülès utàn 2 órával nagy gyözködèsek àràn kivettèk, de hivatalosan èjjelre bent kellett volna hagyni. A szülèsznövel megegyeztünk, ha a sajàt lábamon kimegyek pisilni ott rögtön akkor kiveszi. Èn "rohantam" is a wc-re.
2017. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bekötik (protokoll része), de nálunk sok mindenben maradiak, bár alkudozni lehet. Én ezzel nem torodtem, mert nem zavar, lehet hogyha nagyon kérem, akkor zárt ajtók mögött eltekintettek volna tőle mint más nálunk alap dologtól (pl fekve szülés, kengyelbe szíjazott lábak, gatmetszes, rutin oxitocin stb). A saját kórházadban érdeklődj, hogy ott mi a szokás.
2017. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
1950 előtt semmit nem adtak.
2017. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindkétszer bekötötték
2017. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
en is tu fobias vok, meg nem hianyzik, h a fajasok mellett meg egy vacak is logjon belolem es nyomjon. sose volt meg ilyen bennem, de a vervetelnel is alig szoktam varni, h vegyek mar vegre ki a tut, itt meg azert erolkodni is kell.
2017. jan. 13. 21:42
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt bekötve, mert sajnos oxitocint kellet kapják. Viszont hidd el nekem, a végén a kitolásnál nem fog zavarni. Azt sem venné észre szerintem olyankor az ember, hogyha 100 branül lógna ki belőle.
2017. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Szia! 2szer szültem(2010,2013) egyik alkalommal se kötöttek be semmit. Elöször hagyományos,utána vizben született a kicsi. Edát sekaptam, azt az eget kötöttem kia dokimnak h csinálhat bármit de az NEM!!!! Kaptam már korábbi (Láb) mütétnél és soha többet hogy nem érzem a lábam meg rossz érzés hogy brrrr...
2017. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%

Legalább egy fizológiás sóoldatot adnak. Enni-inni nem szívesen engedik a szülő nőket, mert ha hirtelen műtét kell, akkor az altatószertől tüdőn hányod magad, ha bármi is van a gyomrodban (ez az oka annak is, hogy a tervezett műtétek előtt 12 órát koplaltatják a pácienst).


Nálam sajna bejött, a méhlepény nem vált le, így a szülés után mentem is a műtőbe kaparásra, altatásos műtét volt.

2017. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Snorri ***** válasza:
84%
Szerintem alap. Gondold el, hogy valami hirtelen kell, és akkor kezdenek el vénát keresni. Nem ijesztgetni akarlak, de utána is fogsz kapni több szurit is.
2017. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!