Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Majd 11 hónap után is fáj/kell...

Majd 11 hónap után is fáj/kellemetlen a szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig ellazulok, élvezem és mégis rossz.

Kb 2 póz az ami jó, de akkor éget belülről, és utána is jó darabig még fáj. A többinél meg feszít nagyon.

És a párom nem is tud igazán bent lenni, mert fáj.

Használunk síkosítót.

Soha nem volt probléma a szexel.

Első szülésem volt. És olvastam, hogy elvileg ennyi idő után már nem kéne fajjon.

Keressem fel a nőgyógyászom? Ha igen, mit mondjak, hogy kezdjem?



2017. jan. 15. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet valami rejtett fertőzés is. Nekem amikor meddőségi kezelést kezdtük, akkor vették kenetet rutinból és mutattak ki benne valamit (nevére már nem emlekszem), pedig semmi tünetem nem volt.

De lehet a szülés miatt visszamaradt sérülés is, valami hegesen gyógyult esetleg. De a hormonok is okozhatják, nem mindenkinek ugyanannyi idő alatt áll vissza a szervezete. Nem veszítesz semmit, ha beszélsz a nőgyógyászoddal.

2017. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos valoszinuleg a szules es a baba szetroncsolta a a huvelyedet,valami megserulhetett,egy ideg a fal vagy ilyesmi,sajnos nincs nagyon gyogymod az ilyesmire,max korrigacios mutette tudnanak segiteni talan. Ez van.

Nem mindenki olyan ,hogy pikk pakk regeneralodik par honao,sot het utan a szulest kovetoen,aztan puff megint terhesek lesznek par honapra ra es csak ugy potyogtatjak a gyerekeket mint szurke galamb a sz*rjat!

Sajnallak,de ez van.

2017. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet méhszájseb, hüvelygyulladás, sok minden...Egyáltalán nem biztos, hogy helyrehozhatatlan dolgok. Nekem hüvelygulladásom lett szülés után, de nem tudott a doki semmit adni rá a szoptatás miatt. Sokáig nem szexeltünk, de úgy emlékszem, amikor később újra próbálkoztunk, akkor se volt túl kellemes, utána volt később kellemesebb, de annyira megromlott a viszonyunk, hogy már lassan 2 éve nem feküdtem le vele, szóval fogalmam sincs, hogy helyrejöttem-e. Ja, és én császáros voltam, mégis hüvelygyulladásom lett szülés után. Talán a hormonok...Vagy az, hogy feleslegesen használtam Canestent, mert valami tenyésztés szülés előtt kimutatott Candidát, a dokim épp nyaralt, másik doki ajánlotta a Canestent, később a dokim azt mondta, nem kellett volna foglalkoznom a kimutatott gombával (mivel semmi panaszom nem volt és valószínű természetes mennyiségben volt jelen), szóval gondoltam rá, hogy ez a felesleges kezelés felborította a hüvelyflórámat.
2017. jan. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keresd fel az orvost. Hogy mit mondj? Pont azt, amit itt most leirtal, részletesen meseld el a panaszaid. Nem is értem, sokan feszengenek az orvos előtt, ha a szexrol kell beszélni, pedig ez is hozzátartozik a nogyogyaszathoz, ez is egy tünet.

Nekem is kellemetlen volt a szex, jóval szukebbnek éreztem magam eleinte, de nem közel egy évig. Muszáj próbálkozni, mert akkor lesz jobb. Persze, te azt írod, hogy probalkoztok.

Foglalkozz vele, mert nagyon fontos része a hazassagnak a kielégítő szexuális élet.

2017. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!