Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hetes vagyok már de a baba...

41 hetes vagyok már de a baba nincs beékelődve. így meg sem tudnám szülni ha elmenne a magzatvíz?

Figyelt kérdés
1 ujjnyira vagyok csak kitágulva.sajna a baba nem akar kibújni. Fèlek megindítják.
2017. febr. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ettol siman megszulheted. Kulonosen tobbedik gyereknel elofordul, hogy csak a szules soran ekelodik be a feje.


Az inditastol nem kell felni, ha esszel csinaljak, akkor semmivel sem rosszabb, mint egy magatol indulo szules. :)

2017. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem tudnad. A fajasok arra valok pont, hogy utat csinaljanak a babanak. Erre gondolj majd!
2017. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 nap túlhordás után magától indult a szülés, elfolyt a magzatvizem. Amíg nem jöttek a fájások, addig nem ékelődött be a buksija.

Gyors, sima szülés lett belőle.

2017. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második babám lesz. Köszi a válaszokat.
2017. febr. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!