Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 terhesség és 11 hónap...

Picuri1 kérdése:

2 terhesség és 11 hónap külömség a 2 gyerek közt! Mennyivel fájdalmasabb és veszélyesebb a 2 szülés?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Legalabb egy evet szoktak javasolni az orvosok a ketto szules kozott, gondolom nem veletlenul.

Sok pozitiv pelda is van, de ez szerintem nagyon egyen es szervezet fuggo.

2017. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Többgyermekes anyukáktól úgy tudom,hogy általában minél többedik szülés,annál gyorsabb,de fájdalmasabb is.Persze,ez alól mindig van kivétel,pl anyum első lányát császárral szülte,utána engem természetes úton és mégis 26 órát vajúdott.
2017. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha már volt gátmetszés az elsőnél a másodiknál tuti a szakadás?
2017. febr. 2. 13:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első szülés hatalmas gátmetszés, másodiknál pici vágás, harmadiknál semmi.

Köztük 20-20 hónap.

2017. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a hülyeség amit te írsz! Képzeld engem elsőnél vagtak még is mellette szakadtam is! És nem jelenti azt hogy eltünik a s... Lyuk! És csak kérdezem , hogy attól lehet e a masodikkal h egyik sem következik be?
2017. febr. 2. 13:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi na erre voltam kivancsi..! Köszönöm akkor van esély gatmetszés nélküli szülésre ! Mivel nekem az volt a legrosszabb élményem 😀
2017. febr. 2. 13:12
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Minden szülés egyedi.

Átlagban az első a legnehezebb, bármennyi idő is van a szülések közt.

Sógornőm mesélte, hogy az első szülése vajúdással együtt sokáig tartott, aztán, amikor a másodiknál érezte, hogy kezdődik, gondolta, van még sok idő, és elment a fodrászhoz.

Aztán rohanni kellett a szülészetre, épphogy sikerült neki beérni.

2017. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bíztató 😀 örülnék ha én is valahogy így lennék ! Remelem tényleg könnyebb a második 😀 rettentően félek
2017. febr. 2. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Az sem biztos hogy jobban fáj a második. Nekem gyorsabb is volt, és az elsőhöz képest szúnyogcsípés, pedig 4 év telt el a két szülés között.
2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon jo hallani! Remélem hasonló képpen leszek én is
2017. febr. 3. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!