Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek a közelmúltban...

Volt valakinek a közelmúltban programozott császára Pécsett? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés

Pl.: Milyen előkészületek voltak (beöntés... stb.)? A katétert a műtőbe, érzéstelenítés után helyezték fel, vagy előtte?

Apuka bemehetett?

Kaptál a hasdba dréncsövet?

Utána hova kerültél; vissza az osztályra, vagy őrzőbe?

Mikor láthattad utána a babád?

Mennyi idő múlva lehetett felkelned utána?

Hány nap múlva mehettetek haza?


2017. febr. 8. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! 5honapja szultem csaszarral. Elozo este bent kellett aludnom a terhes patologian ott reggel 5 kot ebreszto, atmentunk egy kulon helysegbe ott kaptam beontest. Halo inget huztam es fel 7 fele jottek ertem elkisertek a szuloszobaba parom ott volt velem :) kaptam infuziot es nst vel figyeltek. Igy voltunk 2 orat egyre erosebb osszehuzodasaim lettek. Aztan jottek kaptam branult a kezfejembe, katetert ami kozel sem olyan rossz mint amire szamitottam(forrosagot ereztem csak) minden ekszer piercing le meg az osszes ruha is.. jott egy ferfi apolo aki attett egy masik agyra es mar vittek is a mutobe a parom a cuccainkat hozta utanam neki a muto elott kellett varni .. bent a mutobe kerdezgettek par dolgot aztan felkrllett ulnom az agy szelere begorbitett hattal elobb egy helyi erzestelenito szuri majd a gerinc szuri ( abbol mar csak egy eros nyomast erzel) szinte rogton hat .. felfektetbrk az asztalra lekenik a hasad azt meg ereztem hogy hideg utana semmit. Nyaktol lefele elem tettek egx lepedot hogy veletlenul se lassak semmit. Kicsit elkezdtem szedulni es hanyingerem lett de adtak rogton valamit amitol elmult. A hasamnal csak rangatast ereztem es alig birtak kihuzni a babat a bordaimtol a ferfi orvosom meg egx nover nyomta ki a babat . Amikot vegre sikerult nagyon nagy megkonnyebulesr ereztem. Megmutattak es elvittek , kivittek apukanak is megmutatni aztan visszahoztak hozzam a fejemhez tettek par percre :) befejezte az orvos a mutetet es vittek a megfigyelobe 12 orara a babat szinte szinte rogton hoztak es odatettek mellem cicizni ami mozdulatlanul fekve, ugy hogy meg nem volt baba a kezembe sose eleg nehez volt :/ oda a szobaba egyszerre egy ember mehet de a baba akkor es addig volt ott amig szerettem volna . Este felkeles aztan zuhany es mentunk a gyerekagyra onnantol a 3. Napig amig hazanem jottunk vegig velem volt a baba :) nem kaptam csovet a hasamba a ragasztast is leszedtek mielott hazajottunk . Felszivodo varatokkal. Remelem tudtam segiteni :)
2017. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es elnezest hogy hogy itt ott elirtam par szot
2017. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél! Minden jót Nektek!
2017. febr. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!