Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki vékonyabb testalkatú...

Aki vékonyabb testalkatú annak jobban fáj a szülés?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A testalkatnak semmi köze a fájdalomküszöbhöz illetve a méhösszehúzódások erősségéhez.
2017. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hiszem, hogy ez alkati kérdés, amúgy meg nem lehet erre válaszolni. Lehetsz vékony, meg is hízhatsz, és minden szülés más, de te attól te maradsz. Te nem érzed más fájdalmát, nem tudhatod, neked rosszabb-e.:)
2017. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Egyébként az, hogy valaki alapból vékony testalkatú még nem jelenti azt, hogy a szülés pillanatában is olyanok lesznek! Volt osztálytársam vékony alacsony lányból a terhesség végére szumóssá alakult! Abszolút felismerhetetlen lett (képen láttam), akkor találkoztam vele először mikor ovis lett a gyereke, ugyanúgy vékony volt... Egyébként ő iszonyatosan megszenvedett a szüléssel

2017. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még azt kérdezném hogy hány éves korban ideállis szülni?

2017. febr. 9. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nagyon vékony vagyok és a várandósság alatt is csak 7 kg-ot híztam, nem fájt számottevően a szülés, hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem, de közel se éltem meg szenvedésnek.
2017. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fájdalomküszöb méhösszehúzódás, ezek befolyásolják nem testalkat

az ideális életkor meg élettanilag 25-35 között

de egy csomó más tényező is benne van ami mind egyéni, családi állapot, anyagi helyzet, hozzáállás

2017. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vékony testalkat vagyok, és nem mondanám, hogy olyan szörnyű volt a szülés. Első baba.


20 éves vagyok. Biológiailag 20-30 közt a legideálisabb szerintem, de mindenki mást mond. 35 felett már rengeteg szűrés van a kismama és a baba érdekében. Minél idősebb az kismama annál valószínűbb valamilyen betegség.

2017. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!