Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban hozzák az újszülötte...

Kórházban hozzák az újszülöttet éjjel szopizni?

Figyelt kérdés

Az első gyerekemet várom, és ezen gondolkodtam, hogy oda fogják hozni éjjel? Ha jól tudom, nappal már hagyják, hogy végig az anyjával lehessen, de éjszakára elviszik.

Veletek hogy volt? Nagyon érdekel minden részlet. És meddig kellett bent maradnotok első babával? Mert azt is hallottam, hogy szinte minden baba besárgul, és ez plusz pár napot jelent.



2017. febr. 21. 18:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vagy 0-24-ben az anyával van csak fürödni viszik el, vagy pedig 3 óránként viszik enni éjjel-nappal. Ez a 2 lehetőség van de ez nagyon kórházfüggő.
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyula Pándyban este 9-10ig volt szopi,majd hajnal 5-kor hozták ki újra.

Kórház,vagy inkább szülészet függő.

2017. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem a Szent Margitban szült 2x, ott napközben az anyukával vannak a babák,és estére viszik el őket,majd reggel vissza. De ő aláírt egy papírt,hogy saját felelősségre szeretné,ha mellette maradhatnának estére,tehát nalla 0-24ben ott voltak,csak vizsgálni vittek el:)
2017. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Vác - 0-24ben velem volt a baba, csak furdetni vitték el
2017. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk 0-24-ben kint voltak a babák. Lányom besárgult, 6 napot voltunk bent. De szinte mindenki tovább maradt valamiért.
2017. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk éjszakára elvitték a fiamat és kérdezték, hogy hozzák-e éjjel etetni. Én kértem, úgyhogy hozták éjjel is. De egyébként egész nap velem lehetett.

Az én fiam besárgult, meg egyébként is császármetszésem volt, így eleve nálunk azzal 7 napig tartanak kórházba, de mivel be is sárgult a kisfiam, így plusz 1 napot, így összesen 8 napot voltunk kórházban.

2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenbe Kenézybe nem kérdeztek semmit, este 10kor elvitték és kész...:( Reggel 6kor hozták, onnastól velem volt látogatási időig, látogatási idő végétől este 10ig..
2017. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Bajcsyban szültem, mindkét gyermekem császáros volt. A fiam késő délután született, egy hosszú szopi után,elvitték éjszakára, és csak másnap hozták, mert még nem kelhettem fel. A lányom délelőtt született, Őt estére már magam mellett tarthattam, addigra rendbejöttem annyira, hogy legalább felülhettem. Egyébként bababarát kórház, 0-24-ben az anyával lehet a baba.

És egyik gyermekem sem sárgult be, nem kellett ráhúznunk semennyit, 3 nap után hazaengedtek minket.

2017. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő. Nálunk éjjel-nappal velünk volt, a szobában fürdették, arra az időre se vitték el. Még a kékfényt is a szobába betolt mobil inkubátorban kapta (besárgult, azért volt rá szükség). 5 napot voltunk bent.
2017. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen mekkora szemléletbeli különbségek vannak egy és ugyanazon országban. Én úgy könyörögtem második nap,hogy kössék már ki a pólyát és mutassak meg legalább a lábát. Meztelen itthon,5 nap után láttam a babánkat. Én vagyok gyulai Pándy-s válaszadó. Tán 2. ?
2017. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!