Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 héttel nem...

Szülés után 3 héttel nem birok megbarátkozni a nemi szervemmel. Volt más is igy?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem tükörrel a látvány szörnyü. Hüvelyi úton szültem de a hüvelyfalam szétszakadtt, a medence csontig szakadttam,2 órán keresztül stoppoltak. Azt mondta a doki mikor varrt hogy kezd hasonlítani egy nemi szervre. De nézegettem a tükörbe egy nagy lyukat látok nem olyan mint azelött, szabályossan "fellátok". Ez elmúlik vagy már igy maradok? Hogyan fogja befolyásolni a házaséletet? Engem ez nagyon zavar!

2017. febr. 23. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazaseletig meg van min. 3 het. Meg fog gyogyulni.
2017. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem helyreáll.
2017. febr. 23. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi még sokat fog változni, de szeritnem több idő kell mint a fennmaradó 3 hét. De nyilván teljesen olyan nem lesz mint szülés előtt, mert azért ott mégiscsak kijött egy gyerek, de azért hidd el nem fog így maradni mint most sokat fog változni.
2017. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom nem lesz olyan mint rég.De jelenleg egy nagy lyukat látok.Majd a 6 kontrollon kiderül.
2017. febr. 23. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rajta, ne nézegesd gyakran! ;) Hagyj időt még a regenerálódásnak, a 6 hét nem véletlenül annyi, de az is igaz, hogy 9 hónap egy terhesség, ahhoz képest hónapok is kellhetnek ugyanúgy, hogy minden rendeződjön.
2017. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is megrèmültem, amikor pàr héttel a szülés után kistükörrel megnéztem.

Nekem kellett 1,5-2 év, hogy valamelyest visszaalakuljon, még mindig nem a régi, de lényegesen jobban néz ki.

Ami a házaséletet illeti a férjem rêszérôl nincs változás, hálistennek, én tágabbnak érzem, de amikor rendszeresen intimtornázom, akkor sokkal szûkebb, de nem s régi az biztos.

2017. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!