Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen betétet...

Szülés után milyen betétet használtatok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem kellett a tenalady.
2017. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sima eü betétet, de az éjszakára ajánlott változatát.
2017. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb 2 hetig nagyon vastag, hosszu ejszakai betet muszaj volt. Utana a sima vekony ejszakai, majd a normal.
2017. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sima éjszakai betétet használtam, nem véreztem annyira, nekem az elég volt.
2017. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előre nem tudhatod. Van, akinek egy kissé erősebb menstruációs vérzéshez hasonló mennyiség távozik. Én meg a másik véglet voltam, az első hetekben két óránként cseréltem inkontinencia betétet, mert csak az bírta felfogni azt a vérmennyiséget, amit kifolyattam.
2017. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az óriás kórházi után a Tena Lady-t kb. 2 hétig, majd Always éjszakait.
2017. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pár napig mindenképp kell a Tena Lady. Vagy más hasonló nedv szívású. Persze alkati kérdés, de a tisztulási szakasz szerintem majdnem mindenkinél erős vérzéssel jár.


Én mondjuk Dm-es verziót vettem a "Tena Lady"-ből, simán jó volt, ezt használtam szerintem 1-2 hétig is majd áttértem az éjszakai extra Always-re és társaira (nem Always hanem olcsóbb kategória..).

2017. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod előre, hogy milyen erős lesz a vérzés. Ez nem függ, attól, hogy a menzeszed milyen volt.

Jobb venni egy Tena-t, és egy Alwayset is. Aztan amelyikre szükséged van.

2017. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Chicco szülés utáni betétet használtam az első napokban császár és szülés után is.

Természetes szülés után pár nappal tovább mert minden felállásnál becsorgott a pisi

2017. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vettem Tenát(10db-osat) azt mind elhasználtam, aztán sima allwayst. császáros voltam. nem volt erős, de biztonságosabb volt a Tena az elején.
2017. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!