Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Szemmelweis kórház...

Miskolc Szemmelweis kórház CSALÁDI szoba? Le lehet foglalni? Hogyan működik a dolog?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor majd szülsz és lesz szabad szoba akkor igen
2017. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Bár nem Miskolcon, de ahol én szültem, ott volt családi szoba és jó előre be kellett jelenteni az igényt rá. Persze nem lehet előre tudni pontosan, hogy mikor fogsz szülni, de amikor front miatt túlzsúfoltság volt a szülészeten, csak annak volt esélye alapítványi, vagy családi szobára, aki előre jelezte az igényét, lehetőleg minél többször! (Tehát kb. a 8. hónapban már szólni kellett, hogy ilyet szeretnék és amikor mentem szülőszobára, akkor újra szólni kellett, hogy szülés után milyen szobába szeretnék majd kerülni. És még így sem sikerült rögtön bejutni, csak 2 nap után...)
2017. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!