Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettenetesen fáj a sebem! Mit...

Rettenetesen fáj a sebem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

9 napja szültem császárral, azóta nem is fájt szinte, csak az első nap egy nagyon picit. Tegnap vettem észre, hogy elkezdett sajogni, de most már kb nem tudok testhelyzetet váltani, mert nagyon fáj. Kívülről semmi nem látszik rajta.

Ha fertőzés, akkor gyógyszert kell szedni? Nagyon megijedtem, szoptatok és remélem nem kell abbahagynom.

Veletem előfordult ilyen? Mit csináltatok? Hogyan múlt el?



2017. febr. 26. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mielőtt felkeresném az orvost.
2017. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mielőbb*
2017. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
LEgkésöbb holnap megkeresed az orvosodat, mielött esetleg komoly fertözést kapsz.
2017. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menj orvoshoz amint lehet...ha gyógyszert kell szednek, akkor azt kell, kevésbé ártasz vele a babának ha néhány napig tápszert kap, a tejet meg lefejed hogy ne apadjon el, mint ha kidőlsz hetekre és kórházba kerülsz
2017. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a dokival, mert ha fertőzés tényleg akkor azt azonnal el kell kezdeni kezelni, nehogy nagy baj legyen.
2017. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp nézesd meg még ma, mert az nem normális, hogy ennyire fáj! Majd megírod mit mondtak?
2017. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a varrat csomójánál fáj? Ha igen, akkor a csomót vágd le (pontosabban kérd meg a párodat, hogy vágja le), nekem ez okozott kínt, dokinak mutattam (ez szülés után három nappal volt), ő egy pillanat alatt levágta a csomókat, abban a pillanatban jobb lett.
2017. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Voltál orvosnál?
2017. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mit mondott az orvos?
2017. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!