Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi hálapénzt...

Császár után mennyi hálapénzt adtatok?

Figyelt kérdés
Szegeden szültem,választott orvosnál,munkaidőben.
2017. márc. 3. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Ha volt választott orvosod, akkor miért kell még hálapénz?


Nekem is volt fogadott szülésznőm, orvosom, mindkettőnek megvolt a tarifája, azt oda adtam, de ezen felül egyik sem kapott plusz hálapénzt.

2017. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Én konkrétan megkérdeztem hogy akkor most mennyit illene adnom.Az én dokim szemrebbenés nélkül mondta a tarifát.

Annyit is kapott.

2017. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Valasztott orvosnal megkerdezed, mennyi a tarifa.
2017. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Szegeden, választott orvos, munkaidő, program császár rendelési díj tízszerese.

Ugyan az az orvos, szabadság alatt, 5 óra után sürgősségi császár rendelési díj tízszerese.

Terhesgondozás alatt viszont nem fizettem semmit, mert a klinikán ellátott.

2017. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Enyém 100 ezerért csinálta. Vagyis nem császárt hanem sima szülést, de ennyi volt a tarifája. Császár 140 lett volna(ha kérésre).
2017. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt orvosom, egy fillért nem adtam senkinek. És ugyanúgy bántak velem mint mindenkivel. Ez egy nagyon rossz magyar szokás...
2017. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

6, már miért rossz magyar szokás az, hogy szeretnék munkaidő után, kényelmesen elmenni a magánrendelőben, maximum 10 perc várakozás után sorra kerülni, kérdéseimre választ kapni, szüléskor nem egy vadidegennek bizalmat szavazni, hanem egy, már jól ismert, és ami még fontosabb, a terhességemet jól ismerő orvossal szülni? Nos, miért is rossz magyar szokás ez? Magyarázd már el, kérlek...


Kérdező. Én Pécsett 90et fizettem a program, félig kért császárra (megpróbálhattam volna, de nem akartam, így program lett). Én dokim is 8-10 rendelés árát mondta.

2017. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 4. 20:13
 9/9 anonim ***** válasza:
70 fizettünk.nem kérdeztem nem mondta mennyi
2017. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!