Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császár után a...

Harmadik császár után a negyedik baba?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, de érdekelne, és talán tudtok rá választ. Mi történik, ha a harmadik császár után valaki teherbe esik? Úgy tudom, csak három császárt végeznek, de nyilván nem kötelezik az anyát, hogy elvetesse.

Tudja valaki esetleg a választ?

Ismerős van ilyen helyzetben, nagyon fáj a szíve, hogy nem lehet negyedik gyereke, és így merült fel, de tőle nem akarom megkérdezni.

Egyébként mi is négyet szeretnénk.



2017. márc. 6. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ismerősöm 6 császáron van túl. Nem vagyok orvos, nem tudom, mi a helyes, de létezik ilyen is.

Józan ésszel annyi azért valószínűsíthető, hogy ha 3 rendben van, akár 4 is működhet. Hogy hol a határ, nem tudom. Emiatt biztos nem vetetném el...

2017. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Semmi nem történik. Nem fogja neki senki azt mondani, hogy vetesse el.

Nyilván mivel már a 4.gyermek lenne, egyre nő a kockázat, de ettől függetlenül ugyanúgy elvégzik mint az első 3-at.

Emiatt ne vetesse el. Semmi oka nincs rá. Egy rátermett, tapasztalt szülésznő, és orvos mellett semmi gond nem lesz.

2017. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
ha már 3x tágult a méh, és vágták-varrták, nagyobb eséllyel fog elrepedni terhesség alatt, ami nem kis kockázat, mind az anyára, mind a babára nézve, ezért nem javasolják
2017. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen esetben felajánlják, hogy ingyen elkötik. A császár alatt megcsinálják, amíg nyitva a hasa.

Józan éssszel átgondolva érdemes elfogadni, és probléma megoldva. Még mindig jobb, mint azon idegeskedni, hogy lesz-e bármi baj.

2017. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A harmadik császár előtt állok,és erősen gondolkodom rajta,hogy elköttessem magam a műtét alatt. Bár az első kettő között 10 év a második harmadik között 8 év telik el,nem látom veszélyesnek,de egy negyedik már szerintem az lehet.Én úgy hallottam 4 évet jó várni az előző császár után.
2017. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ami a legfontosabb,hogy milyen az anya állapota, a méhe milyen, kibírná-e,mert lehet,hogy gond nélkül kihordhatná,de van akinek a 2ik császár után (pl nekem is és a szobatársamnak is) azt mondja az orvos,hogy nem kéne 3ik terhesség. Ilyenkor nagyobb odafigyelés szükség, többször ellenőrzik a heget.

Itt az orvos beszél arról,hogy mi történik ha többedik császármetszés történne,ha 3ik császár után terhes lenne a nő,illetve elmeséli,hogy volt egy kismama akinél 6 császármetszést végzett.

[link]

2017. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szocializmusban mondták,h 3 babát lehet max császárral,mostmár négyet is. Ezt az orvosom mondta.


egy 2 császáros anyuka

2017. márc. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én feküdtem, ott az 5. baba jött császárral és egészséges volt baba és mama is.


de hallottam már 14 császáros anyukáról is, keress rá gúglin.


szóval a 4 tökre lehetséges.

2017. márc. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is feküdt egy nő negyedik császárral. Ha eddig nem volt gond a heggel, simán lehet 4. baba is. Én is ezt tervezem. Igaz, eddig csak egy császárim volt.

Ja, és ismerek egy nőt 8 császárral.

2017. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan anyukát, akinek 5 császáros, egészséges gyermeke született, ő maga pedig már fitt nagymama. Ma pedig még profibbak a műtési lehetőségek, mint 30 éve!
2017. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!