Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok másfél...

Szülés után vagyok másfél évvel, de még mindig érzem a gátsebet. Nem mindig, de néha még most is mintha feszülne, és látszik a varrások helye is. Tudok ez ellen tenni? Másnál is van így, hogy ennyi idő után is érzi?

Figyelt kérdés
Egy helyen ahol szakadtam össze se lettem varrva. Nőgyógyászom szerint azt lehetne még plasztikáztatni, de én félek, hogy még rosszabb lesz mint most. Viszont a szexuális életünk se az igazi, mert mindig félek, hogy tovább szakadok.
2017. márc. 10. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! Rettenetes, hogy mindig csak a császárral riogatnak, és a vaginális szülésen átesettek nagy százaléka ilyen, hasonló vagy még rosszabb gondokkal küzd.


Ez szülőszobai erőszak.


Nem, nem normális, hogy ezt érzed. Menj el plasztikai sebészhez és pszichológushoz, hogy rendbe tegyenek testileg és lelkileg is. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy állandó fájdalomban élj, és ahhoz is, hogy szexmentesen létezzetek.

2017. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Masfel evvel szules utan kizart, hogy tovabb szakadj. Az mar osszeforrt. Ha folyamatosan erzed a gatsebed akkor ott valami nem jo. Nekem az elso szulesem utan volt honapokig problemam a gatsebbel, es kb egy evvel utana is ereztem meg pl frontoknal sajogni neha. Aztan elmult ez is.
2017. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ellenzem a terhes vitaminokat, de amióta bevezették őket egyre nagyobb gyerekek születnek. Annak meg kell hely ahol kijöjjön. Nem normális az se hogy szex közben nem tudod elengedni magad.
2017. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Sőt, amióta feltalálták a mikrót, azóta is :))))))))))

2017. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a gyerek nagysága? Egyébbként 3200 gramos babám született,ami nem extra nagy.
2017. márc. 13. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyobb baba nagyobb helyen jön ki......logika
2017. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki szakad, vagy vagjak, nem feltetlenul kell hogy egy baba 4 kilos legyen pl... mindket gyerekem 2500 grammal szuletett, megis muszaj volt a gatmetszes, pedig mindent elkovettek, hogy ne kelljen. Ismerek viszont olyat, akinek tobb mint 4 kilos babaja szuletett, es se nem szakadt, se nem kellett vagni.
2017. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Logika.... nem törvényszerű hogy a nagyobb baba szülése nagyobb "rombolással" járjon, de ezt már leírta az utolsó kommentelő. ... és szedtem terhes vitamint, mégse lett "óriásbébim".
2017. márc. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!